Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezt a halott kutyám intézte...

Ezt a halott kutyám intézte el nekem? A lelke szált bele egy kölyök kutyába?

Figyelt kérdés

Egy héttel ezelőtt meghalt a palotapincsim. 12 éves volt nagyon szerettem. Lány volt Trixi. Ma reggel amikor a parkba mentem sétálni hogy még egyszer sétálhassak elvittem a pórázát és egész végig sírtam. Amikor leültem a padra és mivel reggel volt fáradt voltam mert otthon egyedül éreztem magamat. Kissé elaludtam ülve. Azt álmodtam hogy Trixi itt rohangál és ugat engem hogy keljek már fel . Fölébredtem és egy teljesen ismeretlen férfi ült mellettem. Megkérdezte tőlem hogy szeretnék-e palotapincsi kölyköket mert ő egy tenyésztő és vannak eladó pincsi kiskutyái. Mondtam neki hogy szeretnék venni és átmentem hozzá hogy megnézzem a kölyköket. Láttam egy ugyan olyan kölyköt mint Trixi. Még a szemszíne is ugyan olyan volt mint Trixié kölyökkorában. Ugyan úgy nézett ki mint Trixi amikor kölyökkutya volt. Még a foltjai is ugyanott ugyan olyan színűek voltak mint Trixinek.


A halott kutyám is benne lehetett ebben?


2011. jún. 18. 16:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
59%

Úramisten ilyen emberek vannak, ezért egy elcseszett társadalomban, azaz inkább világban élünk. Méghogy az állatoknak nicns lelkük?! Te normálatlan barom! Szopni fogsz te még ezért a hozzáálásodért! Kívánom:) Szüless újjá egy kavicsban, hozzádillő lenne:)


Sansenoy

2011. jún. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
A kutyak nagyon okos,odaado,igazi jo baratok,hatartalanul tudnak szeretni,csak a szemebe kell nezz es megtudod va-e lelke v. nincs.Ha valaki szivtelen,erzestelen nem lat benne semmit.
2011. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
21%

Ja, persze. Mert akkor annak a szúnyognak is van lelke akit a minap ütöttem agyon, meg annak a hangyának is, akire a tudtom nélkül ráléptem, meg bla bla bla. Egek! Ha ez igaz, akkor mi vagyok én???? Egy sorozatgyilkos?????

Komolyan, röhejesek vagytok :)

2011. jún. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem meg senkinek sincs lelke. Komolyan, LÉLEK??? Hol éltek ti? Az ókorban hittek a lélekben, mert nem tudták, hogy honnan van a tudat meg a gondolkozás, meg az érzelmek.

De ha van is lélek, akkor mindenkinek van. Ne legyél egoista. Gondolom te is vallásos vagy... Méghozzá a keresztény fajtából (azzal nem is lenne baj, csak ez a fanatizmus már szánalmas...). Szóval tessék lepontozni, de ezzel csak magadat minősíted...

2011. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Némelyik választ köszönöm... Még hogy egy állatnak nincs lelke? Na ide figyelj kedves utolsó!!!

Az hogy milyen valakinek a vallása és hogy miben mennyire hisz az neked legyen már vicces! A kutyáknak igenis van lelke. Miért Lessinek nem volt? Nem volt szerinted lelke?

Minden élőlénynek van lelke! És légyszíves neked legyen mindegy hogy ki miben hisz!!!!!!

2011. jún. 18. 21:04
 16/27 A kérdező kommentje:
Ja és hogy egy kutya nem tud érezni???!!!! Ajj Istenem olyan dolgokat írnák nektek akik nem hisz benne hogy az állatoknak nincs lelkük hogy a gyakori kérdések.hu vagy 10 évre letiltana!
2011. jún. 18. 21:09
 17/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy rám gondoltál-e (mert én vagyok az utolsó), de én mondtam, hogy vagy mindenkinek van lelke, vagy senkinek sincs. És miért ne tudna egy kutya érezni? Ezt csak olyan állítja, akinek nincs/nem volt kutyája, és ha egy kutya szemébe nézel, akkor nem a semmit látod, hanem ugyan azt, mint egy embernél. És hadd mondjam el, hogy sokszor még az anyádnál(!) is jobban tud szeretni a kutyád.

Bármikor meghal érted, vigyáz rád és feltétel nélkül szeret. Úgyhogy a legtöbb kutya többet ér a legtöbb embernél (igen, szerintem a Yorkim többet ér nálam!).

2011. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy a kutya tud érezni!! Miből gondoltad hogy én azt hiszem hogy nem tud?
2011. jún. 19. 08:52
 19/27 anonim ***** válasza:
Senki nem állította, hogy egy kutya nem tud érezni. Tud érezni, mert nincs lelke. Az ember is tud érezni, pedig nincs lelke. Ahhoz, hogy érezni tudjunk, nem kell lélek.
2011. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Jólvan kellet nekem feltenni ezt a kérdést... *-*
2011. jún. 19. 11:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!