Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Alvásparalízis. Hogyan tovább?

Alvásparalízis. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2 évben - a fiam születáse óta - egyre többször élem át ezt az élményt. Előtte is előfordult, de inkább azóta sűrűsödött a dolog. ( Az első, a születése után számomra nagyon durva volt - hallottam az előszobából, mintha futkosna a folyosón mezitláb, pedig akkor még nem is tudott járni. )

Tegnap éjszaka is megtörtént velem és már eljutottam arra a szintre, hogy nem félek annyira, mint eddíg. A páromnak is rendszeresen van ilyen élménye és a múltkor olvastunk is róla valami olyasmit a neten, hogy nem kell félni ez egy természetes dolog és akár testelhagyás is bekövetkezhet.

Nagyon érdekes dolognak tartom és kiváncsi lennék ha már nem félek egyáltalán ez tényleg megtörténhet?

Vagy ez mitől függ?

Akinek volt már ilyen élménye, hogy történt?


2011. jún. 9. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az alvásparalízistől nem hagyod el a tested csak úgy érzed. Nekem a pánikbetegségem kezdődött így, a magneb6 segített, azóta nem érzem!!!
2011. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
a testelhagyás megtörténhet akkor is, ha félsz, de ha nem félsz, és nyugodtan figyeled meg a történéseket, akkor természetesen érdekesebb lesz számodra.Amikor érzed a bénultságot, akkor egyszerűen koncentrálj arra, hogy szeretnél kint lenni a testedből.Ne a fizikai, hanem az asztrál testedet próbáld megmozdítani, vagy képzeld azt, hogy ott állsz az ágy mellett, ha minden jól megy, hamarosan valóban ott fogsz állni, persze, csak az asztrál tested, utána a többi már a fantáziádon múlik.
2011. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
volt olyan időszakom amikor hetente többször is volt, szerencsére most már évente 1-2 alkalommal van csak. nagyon utálom. mivel tudom hogy mi ez ezért már nem félek annyira( eleinte nagyon rossz volt) de még mindig ilyenkor általában nyöszörgök , mármint próbálok kiabálni és a párom fel szokott "ébreszteni" . neki ez nagyon furcsa mert még soha nem volt ilyen élménye. testelhagyásos élményem egyszer volt csak de az nem az alvásparalízisből következett az szimplán meditatív állapot volt.
2011. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
volt már testelhagyásom,éjszaka kiléptem a testemből,és az asztráltestemmel át tudtam nyúlni a falon,felültem az ágy szélére,és el akartam indulni valahova,de megijedtem,és visszamentem "magamba".ez rendszeres meditációk után sikerült,de spontán történt.és alvásparalízis nem előzte meg.de alvásparalízisem is volt többször(testelhagyás nélkül)viszont nekem is durva volt,a szobámban ahol aludtam nagyapám élt régen(meghalt)és láttam az ágyát,ugyanúgy,ahogy régen volt,és hallottam a horkolását,de furcsa mód őt magát nem láttam.egyébként a félelem befolyásolja-legalábbis én ezt vettem észre-,hogy sikerül-e a testelhagyás vagy nem.ha félsz,akkor visszairányítod magadat,vagy ki sem mersz lépni.én múltkor paralízis közben lemerevedtem,és ösztönösen féltem,mondogattam,hogy "nem,nem,maradok a testemben,nem lépek ki".30/F
2011. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A testelhagyás illúzió: valójában nem hagyod el a tested. Ha ennyire zavar a dolog, érdemes lenne keresned egy alvásklinikát, ott szakszerű segítséget kaphatsz!!
2011. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Off: hogy sikerül nektek alvásparalízist kialakítani? Én is szeretném "kipróbálni", nem érdekel, mennyire lehet félelmetes, gondolom rémálmoknál nem lehet rosszabb.
2011. jún. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kicsit hasonlít arra ha füvet szívól és betompulsz tőle és úgy érzed, mintha nem is lennél a testedben, mintha meghaltál volna, furán kezdesz hallani, meg ilyenek félelmetes!!! Csak amúgy fű nélkül elég durva, mert nem tudod mire vélni, mitől van!!! Azóta nem szívok(kb.5 éve), utána éreztem, szedem a magneb6, azóta szerencsére nem éreztem!!!
2011. jún. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki hasznos válaszát!

Mondjuk Én nem füvezek, tehát ehhez épp nem tudom hasonlítani, de érdekes érzés :)

A másik dolog, hogy ez csak úgy jön, nem hiszem, hogy ki lehet alakítani.

Már nem félek és várom, hogy történjen valami komolyabb dolog.

Köszönöm, hogy megosztottátok velem élményeiteket, tapasztalataitokat!

26/N

2011. jún. 10. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!