Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van hogy mindig azok...

Miért van hogy mindig azok prédikálnak a hitről meg szeretetről, meg felvilágosodásról, akiknek az élet kinyalta a s#ggét?

Figyelt kérdés

Úgy könnyű hinni, hogy 1x nem kellett megküzdeni nem a hitért, hanem hogy egyáltalán elerhető közelségben legyen csak valami hasonló.

Akinek az ölébe hull, annak könnyű...


Olyan miért nem beszél meg térít sose, akinek az életében SEHOL nem volt eleve adott bármilyen hittel kapcsolatos dolog, hanem neki kellett évtizedek alatt egyáltalán oda eljutnia, hogy elérhető...?


szept. 5. 10:58
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Mindennek megvan az oka, ahogy annak is hogy nehogy tudja az ember ezt az okot, mert a végén még tudna vele mit kezdeni...
szept. 9. 00:02
 42/48 anonim ***** válasza:

Több út is létezik:


1. Nem tudod az okot és nem is akarod megtudni, beletörődsz.

2. Ok feltáró belső munka, önismeret, fejlődés, önkutatás, tudatosság

3. Külső segítség: szakember, bölcs, vezető, tanító, guru, stb.


A 2-3-hoz egy döntés és kitartó, következetes munka.

szept. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Ha unalmasnak találod a belső munkát akkor nincs feltárás mert nincs befektetett energia ami által feltáródjon, márpedig lehetséges, csak ez nem egy instant dolog máról-holnapra, hanem hónapok-évek eredménye. Munka van, ez a rossz hír.
szept. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

A belső úton is csak eredményt akarnak, a munkát azt sajnálják, jobb a tv előtt ülni vagy nyomogatni a telefont, hát ez nem a ok feltáró munka része.


Kell az elmélet, de gyakorlás nélkül nem tudod felszabadítani magad vagy a benned rejlő információkat.


Az útnak szakaszai vannak: valamikor minden sötét, és van amikor minden világos. Így a sorrend, a tudatosságod fejlődésével.

szept. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

"Mindennek megvan az oka, ahogy annak is hogy nehogy tudja az ember ezt az okot, mert a végén még tudna vele mit kezdeni..."


Az nem egy ok hogy elhanyagolod ezt a belső munkát?

Mint írtam, magától nem fog feltárulni semmi, csak ha erőfeszítéseket teszel.

De itt a paradoxon az hogy ha erőfeszítéseket teszel az is hiba, ha nem teszel erőfeszítéseket az is hiba, ugyanakkor mind a kettő szükséges, mert ez a kettő kell hozzá.

szept. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
34 is ezt írja.
szept. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:

Megint arra alapozol, hogy "akkor biztos nem csinál(t) belső munkát"

Elmondom: csináltam/amire van időm, csinálom. Ahogy írtad, a belső munkahoz idő kell, ami nekem nincs/minimális.

szept. 9. 09:00
 48/48 A kérdező kommentje:

Egyébként befejezem, mert szerintem nem látod a helyzetemet, és mindent csak feltételezel, hogy megírd a szokásos gyakoris választ, hogy "azért meg is kell ám dolgozni"

Feltételezed, hogy ezt nem tudom, és hogy semmit nem teszek érte.

Ezzel meg csak a kérdésben leírtakat erősíted. Szóval felesleges ezt tovabb folytatni...

szept. 9. 09:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!