Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van hogy mindig azok...

Miért van hogy mindig azok prédikálnak a hitről meg szeretetről, meg felvilágosodásról, akiknek az élet kinyalta a s#ggét?

Figyelt kérdés

Úgy könnyű hinni, hogy 1x nem kellett megküzdeni nem a hitért, hanem hogy egyáltalán elerhető közelségben legyen csak valami hasonló.

Akinek az ölébe hull, annak könnyű...


Olyan miért nem beszél meg térít sose, akinek az életében SEHOL nem volt eleve adott bármilyen hittel kapcsolatos dolog, hanem neki kellett évtizedek alatt egyáltalán oda eljutnia, hogy elérhető...?


szept. 5. 10:58
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Mivel szeretnél foglalkozni ha publikus?
szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:

Megvolt a hálagyakorlat, szüleimmel lakom, és megvan a maga diszkrét bája, elég nehez elviselni őket.


Az hogy mivel szeretnék foglalkozni minden 2 napban változik, szóval komolytalan.

Most éppen a spiritualitás van soron, amíg nem hagyom a fenébe, mert a tapasztalatom mást mutat - ehhez elég közel vagyok.

szept. 8. 20:16
 33/48 anonim ***** válasza:
Értelek. Nem lehet hogy valami olyan speciális feladatot, jobb esetben munkát igényelnél amit ez a világ nem biztos hogy támogat, vagy nem úgy ahogy te szeretnéd, mondjuk anyagilag? És a saját szellemi kompetenciáidra, tehetségedre is rá kéne jönni, hogy miben vagy erős, az meg önismereti feladat.
szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Az önismeret senkinek nem hull az ölébe... Azt se tudod, mit akarsz, de minden sikerüljön, mert a többieknek biztos így volt, miközben nem is ismered őket.

Nagyon rossz hozzállás az élethez, hogy mindenkit magad fölé helyezel, és ezért utálod őket. Amiért utálja az ember a másikat, amire irigykedik, azt sosem kapja meg. Hiszen akkor ő is az utált klubba tartozna, nem?

szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
Az önismeret olyannyira működik hogy 28 éve csinálom és nemhoyg közelebb vitt bármihez, hanem eltávolított tőle.
szept. 8. 21:13
 36/48 anonim ***** válasza:
Mitől távolított el?
szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:

Te se ismersz és te sem tudod én mi mindent tettem bele bármibe. Feltételezed, hogy biztos semmit es cska itt hisztizek, mert nem hullik az ölembe valami.

Ez a másik tipikus válasz azoktól, akiknek eddig mindig midnen munka es befektetett energia es idő megtérült, mert nem tudják elképzelni, hogy olyan is van, hogy nem térül meg.


Mindegy, hagyom az egészet.

szept. 8. 21:20
 38/48 A kérdező kommentje:

Lehet akármilyen hozzáállás az élethez, a tapasztalataim ehhez segítettek hozzá.

Ha a hozzáállásom bajos, akkor a tapasztalatok is bajosak, amiket átéltem. De akkor meg felmerül a kérdés, hogy mennyire volt értelme átélni.

szept. 8. 21:50
 39/48 anonim ***** válasza:

"Ha a hozzáállásom bajos, akkor a tapasztalatok is bajosak, amiket átéltem. De akkor meg felmerül a kérdés, hogy mennyire volt értelme átélni."


Spirituális témában írtad ki, tehát a válasz az hogy mindennek van valami oka.

szept. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
szept. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!