Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Komolyan van aki ezt beveszi?

Komolyan van aki ezt beveszi?

Figyelt kérdés

Nem mondom,hogy nem mond a videóban olyan dolgokat amivel egyet tudok érteni de a halál után mi lesz ilyen meg olyan dimenzió meg,hogy ő tudja na az már inkább a hihetetlen kategória.Azt is mondja,hogy ő is volt öngyilkos és ő már csak tudja, ami nem igaz abban a formában nem igaz mert hja öngyilkos lett volna már halott lenne csak öngyilkossági kísérlete volt ami egy más tészta.Szóval ez az ilyen meg olyan dimenzió hát elég nagy baromság ráadásul azt mondja újjászületés ami ha létezne is újraszületése lenne max.De a végén azért gyúrt egy kis fülzsír golyócskát 😀 megpecsételve ezt az igen "komoly" témát.

Ha én meghalok és ez lesz amit elmesél,hogy újból át kell élnem a szart akkor a halálban is inkább meghalok mert rohadt unalmas lenne folyton ugyan az ismétlődne 🙂


https://www.youtube.com/watch?v=-n6mX9kzzns



júl. 19. 00:16
 1/7 IgaziÚriember válasza:
0%
Azért mégis sikerült neked végignézned ezt a fél órás mesét és még odafigyelni is a baromságokra amit összehord. 🫴👏
júl. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Unatkoztam 🙂
júl. 19. 00:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj. Az EZO-TV-be is többezer ember betelefonált nap mint nap
júl. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szellemileg volt ongyilkos
júl. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyönyörűen tudsz fogalmazni, könyvet kéne írnod!
júl. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ongyilkos vegignezi milyen elet vart volna ra

Hat en nem akarom vegignezni a +30 ev rabszolgasagot meg azt se hogy mindig masok nyerik a lotton a szazezer millardot

Kosz inkabb kihagyom

júl. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Fordítva összerakott emberek ilyenre pörögnek. Nem tudod neki megmagyarázni, hogy sérült a processzor, de ezzel mindenki így lenne, hiszen sérült aggyal ő mást érzékel valóságként.

Nagyon elcsépelt, de ez van:

"Körülöttem mindenki bolond, csak én vagyok normális. Biztos."

Ők ezt így fogják fel.

Plusz, a hasonszőrű szoftveres hibák egymásra rezonálnak, ők jól megértik egymást.

júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!