Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vannak még olyanok rajtam...

Vannak még olyanok rajtam kívül, akik hülyeségnek tartják az asztrológiát és nem dőlnek be ennek az egész biznisznek?

Figyelt kérdés

Egyáltalán mi értelme van a csillagjegyekhez tulajdonságokat fűzzünk? Szerintem csak egy óriási üzlet, mégis az emberek nagyobb része jobban tudja azt,hogy melyik csillagjegy milyen tulajdonságokat takar, mint azt, hogy például milyen bolygók vannak a Naprendszerben. Mindig felidegesítem magam ezen.

Mivel én szoktam foglalkozni csillagászattal, ezért máshogy látom a csillagjóslást, szkeptikus vagyok ezzel szemben. Szerintem csak egy óriási üzlet, mégis az emberek nagyobb része jobban tudja azt,hogy melyik csillagjegy milyen tulajdonságokat takar, mint azt, hogy például milyen bolygók vannak a Naprendszerben. Mindig felidegesítem magam ezen.


2009. nov. 8. 18:26
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:
Én is nyilas vagyok, de semmi sem jellemző rám abból,amit a nyilasokra mondanak. Tragikomikus az,amit az asztrológia művelői csinálnak. Egyébként sokan összekeverik az asztronómiával, ami igen sértő és felháborító a csillagászattal szemben. Manapság már szinte nincs is olyan újság,amiben ne lenne horoszkóp.Aki akar egy jó kritikát az asztronómiáról az nézze meg Carl Sagan Kozmosz című sorozatát. Az egyik rész pont erről szól.
2010. jan. 10. 18:07
 42/60 anonim ***** válasza:
68%

Újságban lévő asztrológia?? Nem ilyen hülyeségeket kéne olvasni,s nem ebből kéne kiindulni,hanem ha készitettnél Asztrológussal a te születési időd szerint elemzést,na akkor esne csak le az állad,mert MINDENKINEK EGYEDI az elemzése!!hoppá,gondolom ezt sem tudtad...

aki nem ért hozzá,miért ítélkezik???

2010. jan. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
Előzőnek üzenem, hogy ez fantasztikus, de mondja már el, hogy mi közve van a Jupiter mozgásának az én kedvemhez. Mert szerintem semmi, egy asztrológus meg addig irkál amíg a hozzád hasonlók pénzt fizetnek érte.
2010. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
te milyen amatör vagy? ilyen megfogalmazásban,ahogy az imént irtad,hát,rád tényleg kár lenne pocsékolni egy percet is az elemzéskészitésből...
2010. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:

[link]


: ) Tessék végig elolvasni és csak utána véleményezni a cikket!

2010. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:

[link]



nem mondhatjátok, hogy nem néztem utána a dolognak.

2010. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:
Tetszenek a linkek. :) Főleg, amikor az asztrológus minden kérdés elől kitér, például,hogy hogyan befolyásolja a Jupiter a jövő hetemet. Elgondolkodtató.
2010. jan. 11. 21:58
 48/60 anonim ***** válasza:
100%

nehogy már itt elemezzen valakit egy asztrológus...

aki hitetlenkedik,az vegye fel a kapcsolatot egy Asztrológussal és készitessen elemzést,már ha egyáltalán MERI...

2010. jan. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:

www.KemitEnPet.hu

www.RACAC.hu

www.GALLTaKri.org


Nem csak hozzáértőknek(..)

2010. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
helyesbítés: www.RACAS.hu
2010. jan. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!