Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vannak még olyanok rajtam...

Vannak még olyanok rajtam kívül, akik hülyeségnek tartják az asztrológiát és nem dőlnek be ennek az egész biznisznek?

Figyelt kérdés

Egyáltalán mi értelme van a csillagjegyekhez tulajdonságokat fűzzünk? Szerintem csak egy óriási üzlet, mégis az emberek nagyobb része jobban tudja azt,hogy melyik csillagjegy milyen tulajdonságokat takar, mint azt, hogy például milyen bolygók vannak a Naprendszerben. Mindig felidegesítem magam ezen.

Mivel én szoktam foglalkozni csillagászattal, ezért máshogy látom a csillagjóslást, szkeptikus vagyok ezzel szemben. Szerintem csak egy óriási üzlet, mégis az emberek nagyobb része jobban tudja azt,hogy melyik csillagjegy milyen tulajdonságokat takar, mint azt, hogy például milyen bolygók vannak a Naprendszerben. Mindig felidegesítem magam ezen.


2009. nov. 8. 18:26
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim válasza:
*alapul
2009. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
38%
"több ezer évvel ezelőtti tudomány" Pontosan, kiemelném az ezelőtti szócskát amely azt hivatott mutatni, hogy több ezer éve volt ez még egy tudomány de ma már nem, mert léteznek valódi tudományok... Matematika, fizika, biológia....Bizony...
2009. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
100%
ezoterika kimaradt,vagy erről még nem hallottál,előttem szóló??
2009. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
100%
de sok laikus van ...érdemes lenne elvégezni egy sztrológia főiskolát,legalább padlót fognának az ilyenek..
2009. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:

igen! ebbe nem hinni kell,az valóság...

aki nem hisz benne az általában nem képes elfogadni anegativ tujajdonságait.sok ilyen van,sajnos.

2009. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
Az ezoterika egy röhej... Nincs semmi alapja.
2009. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim válasza:
az egyik legnagyobb médiabaromság.
2009. dec. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
sok okoskodónak üzenek,h kérdezzen meg egy-két csillagászt és fizikust,s majd ők elmesélik nekik,h mi-min alapul...már ha ismertek ilyen embereket...
2010. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, egy kicsit értek ezekhez, mondanál egy-két sort, hogy mire gondoltál?: ) Mert szerintem orbitális baromság az egész.
2010. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:

Hát pont ez az,hogy "kicsit értesz az egészhez"(...)

az mondd ilyen orbitális baromságot(...)

általában az nem "hisz benne"-aki nem fogadja el a rá jellemző dolgokat.bár ebben nem hinni kell,ez nem vallás..

2010. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!