Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vannak még olyanok rajtam...

Vannak még olyanok rajtam kívül, akik hülyeségnek tartják az asztrológiát és nem dőlnek be ennek az egész biznisznek?

Figyelt kérdés

Egyáltalán mi értelme van a csillagjegyekhez tulajdonságokat fűzzünk? Szerintem csak egy óriási üzlet, mégis az emberek nagyobb része jobban tudja azt,hogy melyik csillagjegy milyen tulajdonságokat takar, mint azt, hogy például milyen bolygók vannak a Naprendszerben. Mindig felidegesítem magam ezen.

Mivel én szoktam foglalkozni csillagászattal, ezért máshogy látom a csillagjóslást, szkeptikus vagyok ezzel szemben. Szerintem csak egy óriási üzlet, mégis az emberek nagyobb része jobban tudja azt,hogy melyik csillagjegy milyen tulajdonságokat takar, mint azt, hogy például milyen bolygók vannak a Naprendszerben. Mindig felidegesítem magam ezen.


2009. nov. 8. 18:26
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim válasza:
81%

ÉNÉNÉNÉNÉNÉN! egy állati hazugságnak tartom az egészet. KEREKPEREC. Senki nem fog meggyőzni az ellenkezőjéről.


Veled meg egyetértek.

2009. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
77%

ÉN is hazugságnak tartom

21/f

2009. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat,örülök,hogy mások is így látják. Én lány vagyok és úgy tapasztalom,hogy a nőket könnyebb ilyen téren befolyásolni, de engem soha nem tudtak meggyőzni és nem is engedem. Ez nekem ugyanolyan, mint a kártyajóslás. Kuruzslás.
2009. nov. 8. 19:03
 4/60 anonim ***** válasza:
84%
Nézd, én Bak vagyok. Azok meg köztudottan nem hisznek az ilyen hókuszpókuszokban! :-)))
2009. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:
Bocsánat, most vettem észre, hogy kétszer írtam le ugyanazt a mondatot a kérdésben, nem szándékos volt, és az első mondatban kimaradt egy hogy. :)) Kicsit bolondos vagyok. :)
2009. nov. 8. 19:06
 6/60 anonim válasza:
70%
Én vok az első, 22L. És megintcsak egyetértek veled
2009. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
43%

Hogy még egy kicsit támogassalak: csillagképek tulajdinképpen nincsenek, csak a földröl látják öket. A "csillagok" vagy csillagok tényleg, vagy a Naprendszer bolygói a Földtöl különféle távolságban vannak. Ha a Föld röl nézzük, akkor egy bolygó egy sok fényév távolságban lévö csillag mellett látszik, de ha valahonnan "oldalról" - pl. a Naprendszer mellöl néznénk, akkor már egész másmilyen rendszerben lehetne öket látni. Ez kb. olyan, mintha egy kertet, amiben több fa van egyszer az egyik széléröl, másszor a másikról néznég - a fák máshgy állnak egymáskhoz képest.

Na szóval, mivel a csillagképek nem létezö formációk, ezért nem is lehet semmilyen hatásuk. De a buta emberekkel sok mindent el lehet hitetni és rengeteg pénzt kiszedni a zsebükböl.

2009. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
59%
Egyetértek 17/f
2009. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
59%
Én sem hiszek sem ebben,sem az egyéb jóslásokban:Ügyes szemfényvesztők csapják be a hizsékenyeket.
2009. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
19:30-as teljesen egyetértek veled, ráadásul mivel a fényük ugye fénysebességgel megy, így egyik csillagot sem a jelenlegi állapotában látjuk. Ez tényleg csak arra jó, hogy ezen meggazdagodjanak mások. Látom, vagyunk még páran, akik nem dőlnek be ennek, biztató.
2009. nov. 8. 20:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!