Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik az ideális jegy az...

Melyik az ideális jegy az indigó gyermeknek?

Figyelt kérdés

A férjemmel most tervezünk a család alapítást. Sokat olvastam a gyermekekről, hogy milyen az ideális körülmény amibe beleszületni kellene, milyen szülők nagyszülők vegyék körül stb. Azt találtam, hogy a legjobb lenne a gyermeknek, ha indigónak születne. Nekik vannak a legjobb képességeik, iagzán varázslatosan hangzik amiket eddig olvastam róluk. Én is és a férjem is Főiskolát végzett Diplomásak vagyunk, így elég nagy sanszunk van, hogy indigó legyen a picink. Most már csak az van hátra, hogy az ideális jegyet kiválasszuk, hogy mikor szeretnénk ha világra jönne. Én azon töprengek, hogy sehol nem olvastam neten, hogyan kell indigó gyermek születését tervezni. Mi lehet a jó jegy, mert nem mindegy hogy milyen hónapban milyen tulajdonságokkal látja meg a napvilágot, Ti mit tudtok erről ? Ha már indigó lesz, akkor biztosan nagyon sikeres is lesz és nem kell külön taníttatni, ami nagy könnyebbség nekem is és biztosan előbb szoba tiszta is lesz, ami rövid távon jó és hosszú távú előnyei is lesznek. Azonban nem mindegy, hogy milyen belső tulajdonságai legyenek, ezért fontos az, hogy milyen jegyű legyen. Adjatok tanácsot !.


25/N.


2011. jan. 6. 22:19
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Jaj. Ez poénnak gyenge, valóságnak szörnyű.
2011. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ami Neked van, azt úgy hívják, hogy kognitív disszonancia. "A kognitív disszonancia az embernek az a tulajdonsága, hogy amikor kialakult véleményével, korábbi döntésével vagy általa elfogadott ténnyel kapcsolatban új - esetleg nézetének újragondolására késztető - szempontok, információk vetődnek fel, egyoldalúan válogat a felmerült információk között. Csak azokat veszi tekintetbe, amelyek kialakult véleményével egybevágnak, míg azokat, amelyek ennek ellentmondanak, figyelmen kívül hagyja. Korábban elfogadott nézetének felülvizsgálata helyett így folyamatosan újraigazolja és megerősíti

tévhiteit."

Ezt pedig diplomás - pardon - Diplomás pszichológusok mondták. Vagdalkozás helyett inkább gondold át az életed.

2011. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim válasza:
"Az egyén (...) történjék bármi jó vagy rossz, az eredeti téveszme iránt kétséget támasztó tényeket figyelmen kívül hagyja, míg az azt alátámasztani látszókat kiválogatja - ha ez nem volna elég, a valóságot meghamisítja - és újra és újra megerősíti bizalmát az eredeti téveszmében. Így ahelyett, hogy elindulna a tények objektív tisztázása, a téveszme - a valósággal való éles szembenállás ellenére - megerősödve kerül ki a vitából. A helyzetet pontosan jellemzi a francia gondolkodó mondása: "Olyan szép légvárakat építettem, hogy sajnálom lerombolni azokat"."
2011. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
nem a diplomádon fog múlni hogy indigó gyereked lesz-e te sekélyes p.csa... egyébként MÉRLEG! itt a válasz
2011. febr. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!