Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik az ideális jegy az...

Melyik az ideális jegy az indigó gyermeknek?

Figyelt kérdés

A férjemmel most tervezünk a család alapítást. Sokat olvastam a gyermekekről, hogy milyen az ideális körülmény amibe beleszületni kellene, milyen szülők nagyszülők vegyék körül stb. Azt találtam, hogy a legjobb lenne a gyermeknek, ha indigónak születne. Nekik vannak a legjobb képességeik, iagzán varázslatosan hangzik amiket eddig olvastam róluk. Én is és a férjem is Főiskolát végzett Diplomásak vagyunk, így elég nagy sanszunk van, hogy indigó legyen a picink. Most már csak az van hátra, hogy az ideális jegyet kiválasszuk, hogy mikor szeretnénk ha világra jönne. Én azon töprengek, hogy sehol nem olvastam neten, hogyan kell indigó gyermek születését tervezni. Mi lehet a jó jegy, mert nem mindegy hogy milyen hónapban milyen tulajdonságokkal látja meg a napvilágot, Ti mit tudtok erről ? Ha már indigó lesz, akkor biztosan nagyon sikeres is lesz és nem kell külön taníttatni, ami nagy könnyebbség nekem is és biztosan előbb szoba tiszta is lesz, ami rövid távon jó és hosszú távú előnyei is lesznek. Azonban nem mindegy, hogy milyen belső tulajdonságai legyenek, ezért fontos az, hogy milyen jegyű legyen. Adjatok tanácsot !.


25/N.


2011. jan. 6. 22:19
1 2 3 4 5 6
 11/54 BlackSword ***** válasza:
100%

Ezt már rég tudtam a diploma és a józan ész köszönőviszonyban sincsen egymással... Szerencsére azért van egy szűk rétege az embereknek, melyet értelmiségnek nevezünk... Na ott ne keresd magad... Te csak diplomás vagy...

Aztán a kutya szokott szobatiszta lenni, és nem a gyerek...

Harmadszor a zsenik képtelenek beilleszkedni a társadalomba... Általában nem értik azokat a dolgokat, amit egy átlagos ember... Tehát a hagyományos oktatási rend sem ideális a számukra...

2011. jan. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
64%

Ez bizony kamukérdés.

"Ha már indigó lesz, akkor biztosan nagyon sikeres is lesz és nem kell külön taníttatni, ami nagy könnyebbség nekem is és biztosan előbb szoba tiszta is lesz, ami rövid távon jó és hosszú távú előnyei is lesznek."

Kifejezetten érződik a gúny az idézett mondaton. Határozottan görbe tükröt akar az ezotéria hívők elé tartani, és felnagyítani az általa problémának vélt problémát.


Érdekességként kiemelem a fogalmazási és gépelési hibákat. Noha tisztában vagyok vele, hogy ez nem elég indok, mivel az új évben is volt már vitatott hivatalos dokumentum, amit hibásan adtak ki.

2011. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
64%

Ugye ezt nem gondolod komolyan?

Ha igen, akkor még nagyon nem ajánlatos családot alapítanotok!

Olyan lélek születik le hozzánk, akivel dolgunk van, akinek a felnevelésére alkalmasak vagyunk. Mindenképpen!

Nem irigylem szegény gyereketeket, ha megszületik, valószínűleg elveszitek majd az egész gyerekkorát azzal, hogy valamiféle csodalényként próbáljátok majd kezelni.

Nem azt mondom, hogy nem lehet abban hinni, hogy vannak indigógyerekek (bár állítólag mostanság a kristály, meg a csillag, meg mifene gyerekek születnek), de tudni kell, hogy mindenki, aki születik, a maga módján különleges, és megvan a saját egyéni feladata, ami nem értékesebb, vagy értéktelenebb, mint másoké. Csak sajnos az emberek ezt hajlamosak elfelejteni és kollektív sztárolni az éppen aktuális ezo-divatot.

Ha családot alapítasz, az legyen az első, hogy fogadd szeretettel azt a kis jövevényt, akit nektek szánt a sors, biztosítsd a boldog, tartalmas gyerekkorát, és ne próbálj valami csodagyereket létrehozni.

2011. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
Én is remélem, hogy kamu. :)
2011. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen válaszok után nem mer írni a kérdező. XDD
2011. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:

Nem értem, minek kell ennyi sületlen ostobaságot idehányni ? Hát ember az ilyen ? El akarják venni a családalapítás szentséges hangulatát. Olyan idióták, akik szerint ez kromoszómahiány meg génrendellenesség minek írnak választ, úgy sem értenek hozzá ! Aki nem ismeri az indigó jelenséget hanyagoljon ! Nem az volt a kérdés, hogy okádd ki azt a mérhetetlen sötétséget ami a fejed helyén van. Már sok Diplomás leírta a jelenséget és pszichológusok garmada foglalkozott az indigókkal és elismerte a képességeiket, a felfedezőjük is Diplomás volt.


Az érdekelne, hogy melyik jegy lenne alkalmas az indigónak, abból a szempontból, hogy a természetfeletti tudását minnél jobban tudja kamatoztatni és teljes értékű zsenivé fejlődjön. Ne legyen az, hogy bizonyos jegyeknél háttérbe szorúlnak a belső tulajdonságok ami az indigóakat jellemzi.

2011. jan. 7. 19:42
 17/54 anonim ***** válasza:
95%

Már abból ahogy a Diploma szót ismételgeted, ráadásul nagy D-vel, látszik milyen árja beidegződésű figura vagy.

Nekem is van diplomám, mégsem jutna eszembe úgy lobogtatni, mint valami felsőbb megkülönböztetésre feljogosító bizonyítékot.

Hiába a papír ha közben lejáratod magad.

Arról nem is beszélve, hogy a végzettség ellenére is lehet valaki degenerált és ostoba nézeteket valló, lásd a mellékelt ábrát. Úgy ismételgeted, mintha ez mentség lenne mindarra amit összehordtatok.

Ilyeneket írtok össze:


"ha már indigó lesz, akkor biztosan nagyon sikeres is lesz"

"biztosan előbb szoba tiszta is lesz"

"mi lehet a jó jegy, mert nem mindegy hogy milyen hónapban milyen tulajdonságokkal látja meg a napvilágot"

"azt találtam, hogy a legjobb lenne a gyereknek, ha indigónak születne"

"én is és a férjem is FFFőiskolát végzett DDDiplomásak vagyunk, így elég nagy sanszunk van, hogy indigó legyen a picink"

""


Ha nem a Donna, Nana, Femina, Nők Lapja Café és Harmo- Astronet színvonalú forrásokból tájékozódnál, tudhatnád hogy az amiről beszéltek az egy fogyaték. Hiába kérkedsz az iskoláztatásoddal ha közben ostoba babonáknak teszel ki egy ártatlan gyereket.


Komolyan külön odafigyelés kéne a Szociális és Gyermekvédelmi Irodáktól az ilyen szülőkre.

2011. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként valahol az ősi maya kultúra köveket összeütögető, füstöt körbe ugráló babonáira emlékeztettek, úgy hitték, a kancsalság az értelem velejárója, így középre igazítva a hajukba kis "gömböcöt" erősítettek, közvetlen a két szemük közé lógatva, hogy így segítsék elő a gyerek kancsalságát.


Az, hogy jellemrajzot és pszichológiai tulajdonságokat társítotok a születési dátumhoz, még önmagában ártatlan és a gyerek szempontjából nem igazán veszélyes - akár az óvodában, vagy később az iskolában fog találkozni bőven megvezethető és naiv szülőkkel, az ilyen áltudománytól úgysem lehet megóvni, idősebb fejjel majd eldönti akar-e ebben hinni.


De hogy egészen fiatal korától fogva azzal traktáljanak egy gyermeket, hogy ő a fény gyermeke (majd írod nagy F-el ha akarod), energiamezője, aurája és spirituális küldetése van...


A zubbonyos talán ne idiótázza le az ápolókat. :-)

2011. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én pár év múlva doktor leszek, de ha nálatok már a "Diplomás" is nagy D, akkor neked kedves kérdező, "leendő Tekintetes Úr" megszólítást ajánlom irányomba. Hogyha már az észérvek nem hatnak rád, csak a tekintélyérvek... Sőt, az én szüleim is diplomások, sőt nem főiskolát, hanem egyetemet végeztek, ezért szerintem, már-már az Übermanch-kategóriát súrolom. De félre a viccelődéssel (nagyon remélem, hogy te is csak vicceltél a kérdéseddel).


Kezdjük is az alapoknál: nézzük csak, hogy mit dob ki a Google az "indigó" kifejezésre: "Az indigógyerek egy paranormális fogalom, speciális, állítólagosan paranormális képességekkel rendelkező gyerekekre."


Ebben a definícióban 2x is szerepel a "paranormális" szó. Márpedig ilyen dolgokkal egy magát reál, tudományos gondolkodású elmének tartó ember nem foglalkozik komolyabban. Ebbe most nem megyek bele, hogy miért nem, de ha te és a férjed diplomásak ...elnézést, Diplomásak vagytok, akkor gondolom, hogy már hallottatok arról, hogy mik a tudományos megközelítés alapjai, valamint milyen helyekről ajánlott tájékozódni bármilyen témában. Ha mégsem, akkor nem tudom, hogy milyen alapon tartod magad bármilyen téren értelmiséginek.


Már tanultam genetikát, sőt vettem részt genetikai tanácsadáson is, de hidd el, hogy "indigógyerekről" még nem hallottam az egyetem... ismét elnézést, EGYETEM falai között. Sőt, még egy könyv lapjain se találkoztam velük, pedig azokat nem sima "Diplomások", hanem "Professzor Urak" írták.

Szóval, ez az egész dolog, amiben felakarod nevelni a gyermeked egy minden tudományos alapot nélkülöző, felkapott divathóbort, semmi más!


Márpedig, aki a gyermekét, a jövő zálogát, legféltettebb kincsét holmi Nők Lapja és Story magazinok útmutatásai alapján akarja nevelni, ráadásul úgy, hogy "felsőbbrendű" a többi gyereknél, az szerény véleményem szerint nem érett a szülői szerepre.


(Szívből remélem, hogy a kérdést nem gondolta komolyan a feltevője, és csak egy unatkozó tizenéves agyszüleménye)

2011. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
Csak az érdekelne, hogy ha kiderül, hogy mondjuk az oroszlán lenne a legjobb jegy, és nem jön össze akkorra a gyerek, kihagytok 1 évet a próbálkozással, vagy ha esetleg koraszülött lesz vagy túlhordod, akkor befuccsol a terv?
2011. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!