Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik az ideális jegy az...

Melyik az ideális jegy az indigó gyermeknek?

Figyelt kérdés

A férjemmel most tervezünk a család alapítást. Sokat olvastam a gyermekekről, hogy milyen az ideális körülmény amibe beleszületni kellene, milyen szülők nagyszülők vegyék körül stb. Azt találtam, hogy a legjobb lenne a gyermeknek, ha indigónak születne. Nekik vannak a legjobb képességeik, iagzán varázslatosan hangzik amiket eddig olvastam róluk. Én is és a férjem is Főiskolát végzett Diplomásak vagyunk, így elég nagy sanszunk van, hogy indigó legyen a picink. Most már csak az van hátra, hogy az ideális jegyet kiválasszuk, hogy mikor szeretnénk ha világra jönne. Én azon töprengek, hogy sehol nem olvastam neten, hogyan kell indigó gyermek születését tervezni. Mi lehet a jó jegy, mert nem mindegy hogy milyen hónapban milyen tulajdonságokkal látja meg a napvilágot, Ti mit tudtok erről ? Ha már indigó lesz, akkor biztosan nagyon sikeres is lesz és nem kell külön taníttatni, ami nagy könnyebbség nekem is és biztosan előbb szoba tiszta is lesz, ami rövid távon jó és hosszú távú előnyei is lesznek. Azonban nem mindegy, hogy milyen belső tulajdonságai legyenek, ezért fontos az, hogy milyen jegyű legyen. Adjatok tanácsot !.


25/N.


2011. jan. 6. 22:19
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:

"végzettség ellenére is lehet valaki degenerált és ostoba nézeteket valló," Mint te:D

Itt most ki beszélt a mayákról ? :) Miért kell elhülyűlni mindent, mit szívtok ti? Mondtam, hogy barmok hanyagoljanak, mert nem az volt a kérdés, hogy mit gondolsz az indigó gyermekekről, mert azt már különbek mint te leírták és arra nem vagyok kíváncsi mi van abban az ostoba fejedben. Ez mindutóbbi három anyaszomorítóra vonatkozik. Értelmes válaszokat akarok !


"nézzük csak, hogy mit dob ki a Google az "indigó" kifejezésre:" Látjátok nem is tudtok semmit az egész indigó műfajról, csak a googléből olvastatok össze valami felületes dolgot, és itt osztjátok az észt, miközben szívtok, ez szánalmas ! Remélem az orvosira nem ilyen felületesen mész vizsgázni, mert ha igen, megvan a véleményem rólad."leendő Tekintetes Úr" megszólítást ajánlom irányomba, hülye ki van írva hogy 25 éves nő vagyok, ennyit rólad.


Ha nem jön össze az oroszlán, akkor meg kell vizsgálni a többi jegyet is és súlyozni kell a jegyeket. Egyébként Én nem szeretem az oroszlánokat, sosem tudok velük kijönni, már az elején ha megtudom hogy az akkor már elásták az egészet.


Remélem termékenyebben pörög az a Diplomás agyatok és ideírtok, értelmes válaszokat, amik a kérdésre vonatkoznak.

2011. jan. 7. 22:50
 22/54 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, a kérdésedre NEM LEHET értelmes választ adni, mert semmi értelme sincs a kérdésednek! És ismered a mondást: "Hülye kérdés, hülye válasz".


Indigó gyerek, varázs aura, mágikus képességek. Mint egy mesekönyv...

Te nem érett nő vagy, hanem egy NAGY GYEREK, AKI MÉG HISZ A MESÉKBEN ÉS A SAJÁT MESEVILÁGÁT PRÓBÁLJA KITERJESZTENI A VALÓSÁGRA, DE EZZEL CSAK A (még meg nem született) GYEREKE ÉLETÉT CS.SZI EL!!!

2011. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként Én nem szeretem az oroszlánokat, sosem tudok velük kijönni, már az elején ha megtudom hogy az akkor már elásták az egészet."


Kell ennél többet mondani?

Egyre frusztráltabban vagdalkozol, nem gyanús miért jut mindenki ugyanarra az egybehangzó véleményre?


Nem csettintésre, nem hasra ütve szűrtük le, hanem mindabból amit és ahogy írsz.

Ritka ostoba vagy.

2011. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Kérdező!

Olvastam egy fórumot, ahol indigók is írtak - többek között. Sokan közülük arról számoltak be, hogy fáj élniük. Fáj nekik az ebben a világban való létezés, és kitaszítottságukban érzett tehetetlenségük. Hiszen mindegyikőjüket átélte a közösségből való kiközösítést. Egy részük egész eddigi életükön átívelő rohamokról is említést tesz. amit bár nem indokolnak, ha jól figyel az ember, a válasz egyértelmű: a "más" embereket bántják, és ők ebbe pusztulnak gyakorlatilag bele. Lehetnek akár ők a Szíriusz lelkei közül valók, vagy arkangyalok leszületett emberi testben ahogy magukról állítják. Csak fájdalom kíséri végig az életüket. Sokan nem tudnak szívből mosolyogni, örülni, keserűek, depressziósak. Amit olvastam abból az érződött ki: magukat az embereket, az emberi fajt is gyűlölik, amibe kénytelenek voltak leszületni: amiben szenvednek, amit tulajdonképpen megmenteni akarnak, de mindeközben viszolyognak a feladattól. Elfojtott indulataik néhol már kitörni látszanak nemcsak egyszerű ingerültségben, majd dühkitörésben, hanem tettlegességig is elmennének.


Ilyen gyermeket szeretnétek a pároddal?

2011. jan. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
100%

osztom a hülye kérdés-hülye válasz értelmezést.


Hiába írok neked akármit te akkor is állítgatod a saját kis igazad. Szóval inkább csak sok sikert akarok neked de leginkább a picidnek kívánni. A siker azt jelent, hogy egy kedves, egészséges, életvidám és segítőkész csöppség szülessen a világra.


A másik megjegyzésem: sajnos a kedves anyuka jelölt az ezotéria lényegét a legkisebb mértékben sem fogta. Az ezotéria lényege a rituálé. Ami minden ember szükséglete. Azért remélem egyszer majd te is rájösz, hogy nem csak a sok fa alkotja az erdőt.


További sok sikert.

2011. jan. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell a főiskolát, meg a diplomát nagybetűvel írni? És ha valakinek indigógyermeke születne(Amit kétlek, mivel kamu), biztos nem a diplomája miatt lenne. Pff. Ja, és ne durrogj a végzettségeddel, mert nem hiszem, hogy túlzottan érdekelne bárkit is.
2011. jan. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
100%

Hiába dicsekszel a dplomáddal,de biológiából megbuktál!

Egy nő nem akkor esik teherbe,amikor akar! Tud védekezni a teherbeesés ellen,bár még akkor is becsúszhat a baba. De NEM TUDJA szabályozni a peteérés és a teherbeesés időpontját! Az ugyanis nem elhatározás kérdése!

Azt sem tudhatod,hogy lehetsz-e egyáltalán terhes? Nagyon sok pár van,akinek nem lehet gyereke,bármennyire is akar.

Ezen a legtöbb esetben a modern orvostudomány sem tud segíteni!

Hülye és beteg gyereket pedig ne akarj szülni!

2011. jan. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
76%
Azt hiszem tényleg azt a kérdést kellett volna inkább feltenned, hogy "Miért annyira fontos nekem, hogy indigó gyerekem legyen?"
2011. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
100%
Továbbá, miből gondolod azt hogy egyik jegy jobb a másiknál, bármilyen szempontból? Ha tényleg nem kamu ez a kérdés, akkor igazán elgondolkodtató, hogy miféle értékek mentén éled az életed..
2011. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
64%
Legyen skorpió, skorpió aszcendenssel. Lehetőleg lány skorpió. (bár szegény gyerekkel szemben kiba*romlás, hogy ilyen szüle lesznek) De egy ilyen tulajdonságokkal született gyerek amit leírtam) megtanítana titeket pár dologra. Imádkozni. Megalkudni. Megtörni. Kétségbeesni. Aztán elvetni mindent amit az életről tanultatok az iskolában, és ösztönből nevelni a gyereket. És akkor talán lenne esélyetek. De inkább akarjatok egészséges gyereket, mint zsenit.
2011. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!