Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik az ideális jegy az...

Melyik az ideális jegy az indigó gyermeknek?

Figyelt kérdés

A férjemmel most tervezünk a család alapítást. Sokat olvastam a gyermekekről, hogy milyen az ideális körülmény amibe beleszületni kellene, milyen szülők nagyszülők vegyék körül stb. Azt találtam, hogy a legjobb lenne a gyermeknek, ha indigónak születne. Nekik vannak a legjobb képességeik, iagzán varázslatosan hangzik amiket eddig olvastam róluk. Én is és a férjem is Főiskolát végzett Diplomásak vagyunk, így elég nagy sanszunk van, hogy indigó legyen a picink. Most már csak az van hátra, hogy az ideális jegyet kiválasszuk, hogy mikor szeretnénk ha világra jönne. Én azon töprengek, hogy sehol nem olvastam neten, hogyan kell indigó gyermek születését tervezni. Mi lehet a jó jegy, mert nem mindegy hogy milyen hónapban milyen tulajdonságokkal látja meg a napvilágot, Ti mit tudtok erről ? Ha már indigó lesz, akkor biztosan nagyon sikeres is lesz és nem kell külön taníttatni, ami nagy könnyebbség nekem is és biztosan előbb szoba tiszta is lesz, ami rövid távon jó és hosszú távú előnyei is lesznek. Azonban nem mindegy, hogy milyen belső tulajdonságai legyenek, ezért fontos az, hogy milyen jegyű legyen. Adjatok tanácsot !.


25/N.


2011. jan. 6. 22:19
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
75%
én skropió skorpió vagyok és kikérem magamnak! :D - amúgy van benne valami... bár én fiú vagyok! és bár a szüleimnek nincsen diplomájuk, iq szintben és lekszikális tudásban is kenterbe vágnak egy-két "intelleküell diplomást"! Szerencsére ők nem akarták hogy 'indigó' legyek, csak szimpla egészséges fehér gyerek :D
2011. jan. 9. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:

Tegnap, 20:26-os vagyok.

Én is dupla skorpió fiú vagyok. De személyes véleményem, hogy a skorpió lányok egy fokkal "rosszabbak", nehezen kezelhetőbbek a fiúknál. :)

(Nem akarok ezzel a kijelentéssel soviniszta lenni!)

2011. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
33%
Az ideális jegy az indigó gyermeknek vízöntő.
2011. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:

Elég nagy ostobaságokat hordtatok az elején össze, mert ez egy nagyon fontos kérdés és jó is ! Nagyon sok jegy különböző képességeket ad a gyermeknek, azonban hogy az indigó gyermek ki tudjon teljesedni, ehhez ösze kell konbinálni a jó tulajdonságokat és kiszírni a rosszat. Aki csak a hülyeségeit szajkózza, az mondtam hogy hanyagoljon mert nem érdekelnek a baromságok. Értelmes és kiteljesedett indigó gyermeket szeretnénk:).


Éppen az a célja a családtervezésnek, hogy megjeressük melyik erre a legmegfelelőbb jegy.


Aki ezt írta : Olvastam egy fórumot, ahol indigók is írtak - többek között. Sokan közülük arról számoltak . Az nagyon érdekelne hol olvasta. Én nem találtam ilyent.


Igen telitalálat a vízöntő gyermek eleve spirituális és értelmes továbbá meg van benne a kellő nyitottság is. Azonban túl elrugaszkodott a valóságtól, egy anyagias talán jobb lenne. A skorpiókról az a véleményem hogy tól anyagiasak az indigó asztrálistáshoz. De sok skorpió barátom van, de az oroszlán az kizárt.

2011. jan. 9. 23:29
 35/54 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért megkérdezhetem, kedves kérdező, hogy ha véletlenül mégse indigó gyermeked születik, akkor mit csinálsz?


Vagy ha indigó lesz, de nem az általad jelölt időszakban születik? (esetleg oroszlánt vársz?)


Nagyon érdekelne.


Köszönöm a választ. :)

2011. jan. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
Mi bajod az oroszlánnal?
2011. jan. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem szeretem az oroszlánokat, sosem tudok velük kijönni, már az elején ha megtudom hogy az akkor már elásták az egészet. "


Nem oroszlán a csillagjegyem, de azt elmondhatom, hogyha már egy társalgás elején megtudnám, hogy az illető ennyire elvakult és degenerált, már az elején elásná magát.


Sajnálom a gyereket aki hozzátok fog születni, amikor majd anyuci és apuci azért nem engedi el a gyereket barátkozni más gyerekekkel, mert azok oroszlán jegyben születtek, vagy mert a szüleik nem Diplomások nagy D-vel.


Ha nem egy gyerekkel lenne kicšeszés, még azt is mondanám rá röhej.

De így csak szomorú.

2011. jan. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
100%
Annak ellenére, hogy a kérdező diplomás, nem tudja leírni az "ilyet" szót. XDD
2011. jan. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%
"Sokszor téves pszichiátriai diagnózist állítanak fel velük kapcsolatban, olyan címkékkel látják el őket, mint például a hiperaktivitás. A sajnálatos ebben az, hogy amikor elkezdik őket kezelni, akkor elveszítik érzékenységüket, csodálatos spirituális képességeiket és harcos attitűdjüket." Tehát hiperaktívak, és a kezeléstől elvesztik a "képességeiket", mert meggyógyulnak. Csak a sok ezob*uzi aggatja rá ezeket az elnevezéseket.
2011. jan. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:

Nem tudom érdemes-e válaszolgatni, szerintem nem, de mindegy. Olvastam ezekról az "indigó" gyerekekről, és ez alapján akár én is lehetnék az. Azt nem értem, ha már olyan spirituális hiperlények, akkor miért kapnak dührohamokat, miért vannak súlyos magatartás és koncentrációzavaraik gyermekkorukban? Gondolom a környezet váltja ki belőlük, de nem ők lennének azok, akik a legjobban megértik a környezetüket? Ennek semmi értelme.


"Az indigógyerekek közös vonása, hogy általában jó kedélyűek, sőt, fejlett humorérzékkel rendelkeznek. Kíváncsiságuk szinte kielégíthetetlen, és korukhoz képest rendkívüli következetességet és kitartást tanúsítanak - persze csak azokban a tevékenységekben, melyek érdeklik őket.


Moz képest rendkívüli következetességet és kitartást tanúsítanak - persze csak azokban a tevékenységekben, melyek érdeklik őket. Alapvetően jó szándékkal viseltetnek minden élőlény iránt, magától értetődő természetességgel kommunikálnak az állatokkal, és a maguk eszközeivel igyekeznek szebbé és jobbá tenni környezetüket.


Idealista méregzsák


Az indigók már egészen kicsi gyermekként sem mentesek némi idealizmustól - ebbe pedig a legkisebb őszintétlenség és igazságtalanság sem fér bele. Ha ilyet tapasztalnak - ha az a legjobb szándékból ered is -, dühkitöréssel, netán agresszivitással reagálhatnak, ám akadnak közöttük olyanok is, akik épp ellenkezőleg: magukba zárkózhatnak, idővel pedig teljesen elszigetelődhetnek a környezetüktől.


Kreatív és tehetséges


Az indigógyerekek nagy része lényegesen kreatívabb az átlagnál - ami persze nem csoda, hiszen az új utak keresése és az alkotás a jobb agyféltekéhez tartozik, mely ezeknél a kicsiknél különösen fejlett. Ötleteiket rendre átviszik valamilyen tevékenységbe: festenek, agyagoznak, rajzolnak és énekelnek, netán szebbnél szebb történeteket találnak ki. Szívesen teremtenek új helyzeteket, egyéni szemszögből látják a dolgokat, és roppant eredeti módon közelítik meg a problémákat.Közös vonásuk, hogy társaiknál ritkábban betegednek meg."


Ezek az OROSZLÁN csillagjegy jellemzői...

2011. jan. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!