Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik az ideális jegy az...

Melyik az ideális jegy az indigó gyermeknek?

Figyelt kérdés

A férjemmel most tervezünk a család alapítást. Sokat olvastam a gyermekekről, hogy milyen az ideális körülmény amibe beleszületni kellene, milyen szülők nagyszülők vegyék körül stb. Azt találtam, hogy a legjobb lenne a gyermeknek, ha indigónak születne. Nekik vannak a legjobb képességeik, iagzán varázslatosan hangzik amiket eddig olvastam róluk. Én is és a férjem is Főiskolát végzett Diplomásak vagyunk, így elég nagy sanszunk van, hogy indigó legyen a picink. Most már csak az van hátra, hogy az ideális jegyet kiválasszuk, hogy mikor szeretnénk ha világra jönne. Én azon töprengek, hogy sehol nem olvastam neten, hogyan kell indigó gyermek születését tervezni. Mi lehet a jó jegy, mert nem mindegy hogy milyen hónapban milyen tulajdonságokkal látja meg a napvilágot, Ti mit tudtok erről ? Ha már indigó lesz, akkor biztosan nagyon sikeres is lesz és nem kell külön taníttatni, ami nagy könnyebbség nekem is és biztosan előbb szoba tiszta is lesz, ami rövid távon jó és hosszú távú előnyei is lesznek. Azonban nem mindegy, hogy milyen belső tulajdonságai legyenek, ezért fontos az, hogy milyen jegyű legyen. Adjatok tanácsot !.


25/N.


2011. jan. 6. 22:19
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%

Az indigó gyerekek betegek,genetikailag hibásan születnek. Ne akarj ilyen gyereket. Akinek ilyen beteg gyereke van,vígasztalja magát ezzel az "indigógyerek" mesével. Az csak mese,hogy a születés időpontjától függ,hogy milyen adottságú a születendő gyerek. Ha mindketten diplomások vagytok,hogyan hihettek ilyesmiben?

Egészséges gyereket akarj,ne valami csodagyereket. Ha meglesz,akkor neveld értelmesen ,akkor a képességei is kellően fejlődnek. A szobatisztaság pedig nem függvénye semmilyen hókusz-pókusznak.

Szerintem ti még nem vagytok érettek a gyerekvállalásra.

2011. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
ha számít, Einstein március 14.én született és a szülei nem voltak diplomások...
2011. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
97%
Tessék, lássék, az élő bizonyték, hogy a végzettség és a szinte végtelen hülyeség két teljesen különálló dolog.
2011. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
96%
Ugye ez csak egy kamu-kérdés?
2011. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
Nektek nem indigó, hanem anencephaliás gyereketek lesz...
2011. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem baromi kicseszés lesz a gyereknek, hogy két hülye szülője van, plusz indigó. És elmondom, hogy aki zseni az duplán hátrányos helyzetű. Hogy miért?

1. Mert, aki okosnak születik, az sajnos nem sokat rak a lecsóba, így sokkal nehezebb lesz az emberek tiszteletét elnyernie, hiszen a csodás képességei csak születés függése. Így nehéz elindulni, élete folyamán tele lesz rosszakarókkal és irigyekkel.


2. Az indigó 1 dologban kiemelkedő a többiben elmaradott = valószínű a zokniját sem tudja majd 30 évesen magától fölvenni. Tényleg ott akarsz lenni mellette nyugdíjasként és abajgatni, mert életképtelen?


+3. Már meg is utáltalak titeket. Nektek a gyerek nem egyéb mint trófea. Mutogathatjátok a diplomátok mellé, hogy Ti még ebben is különbet "alkotatok".

Szégyeljétek magatokat. Más sír, mert nem lehet gyereke, beteg a gyereke vagy haldoklik a gyereke, Titeket meg az érdekel, hogy milyen színű legyen az aurája, mert az menő.

Remélem ilyen öntelt, önző és rövidlátó szülők mellett mégis sikerül, majd egy igazán normális egyedet adni a világnak, mert a hülyékből, már több is van mint elég. (lásd magad)


Köszöntem.

2011. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:

"Ha már indigó lesz, akkor biztosan nagyon sikeres is lesz és nem kell külön taníttatni, ami nagy könnyebbség nekem is és biztosan előbb szoba tiszta is lesz, ami rövid távon jó és hosszú távú előnyei is lesznek."


Előre is részvét a csöppség számára, egyetlen gyermek sem tehet a szülei degenerált felfogása miatt. Az, hogy ki milyen módon bašsza el a saját életét, az vegytisztán magánügy és szíve joga, de egy gyereknek ilyen környezetbe beleszületnie már egészen más kérdés.


Ha van két szélsőség, a nemtörődöm iszákos abuzív szülők, és az odaadó, jól szituált DE ezotériás babonák/áltudományok alapján nevelő szülő között, az utóbbi ugyanannyira káros lehet mint az első.

2011. jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
Vízöntő.
2011. jan. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%

2 kisgyerek anyukája vagyok, de nem akörül forog az életünk, hogy előbb vagy később lesznek szobatiszták.

a legfontosabb, hogy egészséges legyen, szeretetben éljetek, ha kell külön taníttatni, akkor taníttatjátok, már most próbáljátok hárítani a feladatokat.

Vagy nagyon éretlenek vagytok vagy kamu az egész.

2011. jan. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%
Az asztrológia soha nem mondott olyat, hogy ne legyen valakinek önálló, független véleménye a dolgokról, vagy hogy feltétlenül és csak is ez alapján kell élni, enni sz@rni, stb. Egyszerűen csak lehetőségeket mutat, emiatt ne vágjátok a falhoz magatokat, mert senki sincs beskatulyázva (csak az asztrológia), de szerintem ezzel a kérdéssel nem is ez a legnagyob baj, és ezt mindenki érzi. Nem tudom mikor és hogy sikerült lemászni a fáról, de jobban tettétek volna, ha ott maradtok. A mai oktatási rendszer elrettentő példái vagytok, ékes bizonyitékai annak, hogy aki jól tud magolni, az ész nélkül is viheti valamire. Ezért nem is foglalkoznék a gyereketek jövőjével a helyetekben, mert ha két ilyen idióta is életben tudott maradni ennyi éven át rejtve a külvilág elől, akkor valószinűleg a gyereketeknek is sikerülni fog, de ha mindenáron jót akartok neki, akkor adjátok intézetbe, vagy ne szüljétek meg, köttessétek el magatokat és vonuljatok kolostorba a világ két ellentétes végén. Igy egy fokkal több esélye lehetne, amennyiben ez nem kamukérdés.
2011. jan. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!