Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik az ideális jegy az...

Melyik az ideális jegy az indigó gyermeknek?

Figyelt kérdés

A férjemmel most tervezünk a család alapítást. Sokat olvastam a gyermekekről, hogy milyen az ideális körülmény amibe beleszületni kellene, milyen szülők nagyszülők vegyék körül stb. Azt találtam, hogy a legjobb lenne a gyermeknek, ha indigónak születne. Nekik vannak a legjobb képességeik, iagzán varázslatosan hangzik amiket eddig olvastam róluk. Én is és a férjem is Főiskolát végzett Diplomásak vagyunk, így elég nagy sanszunk van, hogy indigó legyen a picink. Most már csak az van hátra, hogy az ideális jegyet kiválasszuk, hogy mikor szeretnénk ha világra jönne. Én azon töprengek, hogy sehol nem olvastam neten, hogyan kell indigó gyermek születését tervezni. Mi lehet a jó jegy, mert nem mindegy hogy milyen hónapban milyen tulajdonságokkal látja meg a napvilágot, Ti mit tudtok erről ? Ha már indigó lesz, akkor biztosan nagyon sikeres is lesz és nem kell külön taníttatni, ami nagy könnyebbség nekem is és biztosan előbb szoba tiszta is lesz, ami rövid távon jó és hosszú távú előnyei is lesznek. Azonban nem mindegy, hogy milyen belső tulajdonságai legyenek, ezért fontos az, hogy milyen jegyű legyen. Adjatok tanácsot !.


25/N.


2011. jan. 6. 22:19
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:

Az a bajom az oroszlánokkal, hogy nagyon rámenősek, mindíg rám akarják erőltetni az akaratukat ami ráadásúl rossz is. Nagyon rosszúl ítélik meg a helyzeteket és csak nagy nehézségekkel lehet megmutatni nekik a helyes utat. Szóval Én már az életben ha megtudom hogy oroszlán az illető, nem is foglalkozom vele tovább. És ez nem is elvakultság kérdése, hanem tapasztalat ! Minden eddigi kapcsolatomból ezt szűrtem le, és ez mindíg így van. Az lehet hogy más jegyűekkel jól kijönnek, de az hogy nem komplettek és mindíg rosszúl álnak neki a dolgoknak, na az fix. Egyébként ha a gyermekem másik oroszlánnal akar barátkozni, akkor természetesen hagyom neki csak elmondom hogy legyen résen, viszont ha ráakar erőltetni valamit a gyerekemre azt nem hagyom ! Szomorú, hogy az 1:27-es hőlgy nem bíz a saját megérzéseiben, ha az azt mutatja, hogy oroszlánokkal ne foglalkozzon.Egyébként valaki aki nagyon fennakadt a Diplomás jelzőn és neki meg egyeteme van, hát ahogy ír, annak alapján 4 elemije sincsen.


adfgrzhnnek mondom, hogy éppen ezért kapnak dürohamot, mert sok más jegyűek akarják rájukerőltetni az akaratukat, Én is ha összelennék zárva iskolában egy padban egy oroszlán gyerekkel ugyanolyan dührohamom lenne és magatartás problémáim lennének mint az indigóknak, ráadásúl Ők sokkal érzékenyebbek erre és intellektuálisan fejlettebbek így jobban zavarná őket. Hát nem véletlen, hogy egyetlen Diplomás oroszlánnal sem tudtunk egy dologban sem megegyezni, tehát az okos oroszlánok sem jók."Az indigógyerekek közös vonása, hogy általában jó kedélyűek, sőt, fejlett humorérzékkel rendelkeznek. Kíváncsiságuk szinte kielégíthetetlen, és korukhoz képest rendkívüli következetességet és kitartást tanúsítanak" Látjátok, hogy érdemes indigó gyermeket nevelni és Mi a férjemmel Diplomások vagyunk mindketten, szóval sanszos hogy indigó lesz a picink. Az már csak a kérdés, hogy milyen jegyű legyen, hogy az adott horoszkópból eredő tulajdonságai ne nyomják el az indigó szinűket. Értitek már, lehet hogy a sok félresikerűlt indigó gyerek valójában oroszlán vagy rossz csillagjegy alatt születtek.

2011. jan. 11. 19:46
 42/54 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy miből van diplomád? Rettenetes a helyesírásod! :O
2011. jan. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, miért nem a kérdésre válaszolsz spire, mert rettenetes a hozzáállásod.
2011. jan. 12. 21:13
 44/54 anonim ***** válasza:
80%
Nem teljesen értem milyen választ vársz egy ilyen ostoba, degenerált kérdésre.
2011. jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
64%

igazan erdekes a kerdes. Magam is sokat gondolkodtam ezen. Itt szeretnem megjegyezni, hogy tokeletesen bele tudom kepzelni magamat a helyzetetekbe, es a rengeteg gondolkodas utani tanacsomat remelem olyan szeretettel fogadod, ahogy azt en kuldom.


Igazabol az tud lenni a helyes es megfontolt dontes ebben a helyzetben, -ha mindenkeppen a szempontok kozott akarod latni az indigosag, illetve a csillagjegyek kapcsolatat-, hogy megfontolod azt az iranyt is a szuletendo gyermek,- es mivel indigosagrol beszelunk az emberek erdekeben is-, hogy -bar nem ismerem a parod lelki helyzetet es erzelmi viszonyat a fenti kerdeshez,- de a te szemelyedben mint a kerdes feltevoje ha nem engedne semmilyen korulmenyek kozott, hogy ilyen minosegu genek tovabbadasra keruljenek. Az egyetlen amivel az emberi fajnak jot tud tenni az aki ilyen korulmenyeket fontolgat gyermekaldassal kapcsolatban, ha elkotteti a partneret es sajat magat is.


EZ a magam velemenye, sertesnek nem szanom, oszinten jott ki gyermeteg lelkembol a fenti gondolatsor.

2011. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
67%
A jegy mindegy, egy indigókölök bármely jegy adottságaiból kihozza a maximumot, de arra számítsatok, hogy matekból kettes lesz.
2011. jan. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
59%
Nem vágod, utolsó? Az indigógyermek szöveg csak kamu.
2011. jan. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
59%
Nem vágod, utolsó? Ironizáltam. :P
2011. jan. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
az átszálló szakaszjegy
2011. jan. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
Köszönjük Diplomás Emese, Zoltán akar gyereket, de lehetőleg fehéret és nem Tőled. lol
2011. jan. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!