Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika férfi könnyen szakít?...

Bika férfi könnyen szakít? Előfordulhat hogy sok vita után megelégeli és szó nélkül lelép?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk egyutt, tobbet vitatkoztunk utobbi idoben majd egy vita utan felszívodott pedig tudom hogy szeret es nincs senki mas aki miatt ezt tette volna

Volt mar hasonlo de nem ennyi ido utan akkor azt varta hogy en menjek utana. Mennyire ragaszkodo?



aug. 30. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom Te vagy a Vízöntős.

Na akkor csak megoldódott a probléma végre, hagyjad élni azt a Bikát külön.

aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vízonto a csillagjegyem
aug. 30. 14:18
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha 3 évig vagy együtt valakivel és nem tudod hogy mennyire ragaszkodó, akkor az sok mindent elárul arról a kapcsolatról.
aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Valószínűleg az a baja hogy feszült a kapcsolatotok, te meg ahelyett hogy átgondolnád mit tehetnétek hogy rendbehozzátok, még akkor is a gyakorin horoszkópos topicban kérdezősködsz. Az is sokat elárul hogy csak az fordult meg a fejedben hogy muszáj az ő horoszkópjában lennie a hibának.


Egy ilyen nőt én is otthagynék a picsába

aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Hát nem tudom úgy átlagban. A férjem bika, ha ő boldogtalan lenne mellettem és folyton veszekednénk, nem húzná sokáig és lelépne, az biztos.

Én vízöntő vagyok. Nagyon ritkán veszekszünk, szinte sosem, baromi jó együtt.

aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én nő vagyok de bika, mindig inkább engem unnak meg😂😂😂
aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkivel előfordul, hogy sok vita után szakít. Sőt, általában ezért szoktak szakítani az emberek, mert nem szeretik a konfliktusokat, hanem harmóniát, megértést keresnek a párkapcsolatban.
szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!