Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jártál már alva?

Jártál már alva?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 17:15
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
100%

:D

én is jártam már alva...régen.Reggel anyukám és testvérem mondta, hogy kimentem a szobámból a hálószobába ahol anyum alszik a kezemet felemeltem oldalra és pörögtem.Máskor pedig felkeltem odamentem tesóm ágyához és elkezdtem neki nyöszörögni, hogy : -de hogy lehetsz ilyen?-Ahjj ne legyél már ilyen!és közben sírtam.De ültem már fel az ágyamban és beszéltem valami halandzsa nyelven ránéztem tesómra ő felébredt és azt kérdezte h mivan?

Abbahyagytam és visszafeküdtem.

Ezekre egyáltalán nem emlékeztem csak másnap mondta anyum meg tesóm, hogy mit csináltam...:)

Érdekes ez az alvajárás :)

2011. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos.

És beszélek is álmomban.

De, csak akkor, ha nagyon feszültek a nappalaim.

Én nagyon utálom az alvajárásomat.

2011. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, csak beszélni szoktam. :D Volt már, hogy valami miatt kb. négykézlábra másztam az ágy mellé, de itt felkeltem. :)
2011. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
én nemrég nekiálltam álmomban rappelni és nyugati part jelét mutogatni: D öcsém szerint ütemre hadonásztam a kezemmel és arra ébredtem, hogy egy ketioz szám megy a fejemben...
2011. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
100%
Én szoktam alvajárni kimegyek mosdóba és visszaalszom a budin de már az is előfordult, hogy magamra nyitottam a zuhanyzót vagy pl.: Bementem anyámhoz lefejeltem a monitort visszasétáltam és elaludtam. Továbbiak: Felkeltem családtagjaimat különböző indokokkal, felülök az ágyban és hangosan röhögök vagy beszélek.
2011. aug. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
56%
És te aludtál már járva?
2011. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Én nem kifejezetten jártam, csak elkezdtem négykézláb mászkálni az ágyamon. =)
2011. aug. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 B. Elek ***** válasza:
100%

én egyszer a vízzel teli kádban ébredtem :P

volt olyan is, hogy azt álmodtam, hogy kimegyek a wc-re és "könnyítek" magam. aztán egyszercsak arra ébredtem, hogy valamiért vizes a pizsama alsóm

fizika tanárnőm mesélte: este a férje kávézott, a tanárnőm meg már lefeküdt.(azt tudni kell hogy másnap vendégeket fogadtak). a férje arra lett figyelmes, hogy a tanárnő felkelt és alva járkált majd elkezdett főzőcskézni :D és közbe azt mondogatta, hogy még ma meg kell csinálni a kaját holnapra, mert nem lesz kész

2011. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
100%

Én kiskoromban járkáltam. Emlélszem a felébresztéskor történtekre. Valahogy kimentem éjjel a nappaliba takaróval a kezemben ráterítettem a kanapéra és odaültem..ekkor rontott ki apám felcsapta a villanyt és megkérdezte mit csinálok, én meg mondtam, hogy jöttem megpihenni:-D

Az öcsém meg elaludt a nappaliban a fotelben, mi meg néztük a apával a tv-t, egyszer felkelt az öcsém, és csukott szemmel elindult a szobája felé, és valami nagy zörgést hllottnk, mikor bementünk utána , ő kérem szépen befeküdt a szekrényajjába aludni, de bezavartuk az ágyba mikor már eleget nevettünk.

2011. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
A szokásos köröm éjjel: ajtó (bezártam-e), mosdó, gyerek (alszik-e). A sorrend állandó állítólag, én semmire nem emlékszem. Ja meg veszekszem. Néha félek magamtól, főleg amikor nyaralunk és a 3. emeleti lakásban alszunk...
2011. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!