Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Alva beszélésen valaki tud...

Alva beszélésen valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Valaki tudna nekem tanácsot adni, hogy mit tehetnék ellene? Akárhányszor a barátnőmmel alszok mindig beszélek álmomban. vagy magyarul, vagy angolul(nagyon ritkán), de a legtöbbször nem is emberi nyelven, hanem olyan mint valami halandzsa. Néha az is előfordul, hogy elkezd hozzám beszélni és én válaszolok rá. Lehet ezzel valamit csinálni??
2010. okt. 24. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
ragasztószalag
2010. okt. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%

Ez szerintem teljesen természetes. Olyan élethű az álmod, hogy a valóságra is mátviszed.

Álmomban én is beszélek néha ordítok is a párom morog.

Emlékszem mikor álmomban megtámadtak nem csak ordibáltam, hogy takarodj, de meg is rúgtam csak a valóságba a levegőt rúgtam.

Evvel szerintem nem lehet mit kezdeni, ha alva jársz na azt már kezelik ha kóros.

2010. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nálam csak nagyon ritkán fordul elő hogy üvölt álmomban.

gólyatáborban 1-szer előfordult :D


am ha valaki beszél álmában ki lehet kérdezni.nem biztos de ha kérdezel valamit tőle válaszolni fog talán :)

vigyáz a titkokat is meglehet tudni :)

2010. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszer játszd el hogy megint rádjött és ha elkezd a barátnőd faggatni olyanokat válaszolj amire nincs fölkészülve,utána meg röhögd ki!!.Nem korrekt de nem fog többé kisérletezni azt garantálom.
2010. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
heh ez jóvolt.:Dnem tom mit csinálj.az én fiam 2 éves és őis beszél néha álmában.Sokszor nagyon vicces::D:D:D:D:Dde azért ilyesztő is....
2010. okt. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök poén!!! :D Nagyfater évekig danolászott álmában! Levegő be hortyogva, szünet, nóta indul, mire kifújta a levegőt, véget is ért a strófa. XD
2010. okt. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is beszélek álmomban! Férjem mesélte néha hogy miket mondtam. Néha értelmes szavakat, de jelentése nem volt a dolognak, összefüggéstelen volt. Az a durva, hogy nyitott szemmel is csináltam, lehet velem beszélni is közben, és az égvilágon semmire nem emlékszem reggel.

A 2 évesemmel egy szobában alszunk, lehet hogy őt is felébresztem sokszor hogy beszélek, persze nem tudok róla.

2010. okt. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
minek? párom is dumál egyfolytában, néha még válaszol is, az elején még néha azt hittem ébren is van, de aztán hülye fordulatot vett a párbeszéd :D ...sétálgat is alkalmanként
2010. okt. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy poénra veszitek a dolgot. Ez idegrendszeri probléma.Az alvászavar betegség, hosszú távon káros is lehet, mert idegrendszert károsít, nem tudod kipihenni magad. van alvásvizsgálati labor pesten, oda lehet elmenni, kivizsgálják, csak asszem , nagyon sokat kell várni időpontra.
2010. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!