Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jártál már alva?

Jártál már alva?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 17:15
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
igen. még kis koromban kimentem a wc-re, lehajtottam, ráültem, de nme is kellett wc-znem úgyhogy nem is értem, miért mentem ki:D Meg voltak olyanok, hogy a másik szobában ébredtem fel, tehát átmentem anyáék szobájába, aztán csak lestek, kérdezgettek, hogy mi a baj, miért megyek át, de nem válaszoltam. Tegnap pedig kimentem a küszöbig majd visszafeküdtem, a nővérem megkérdezte, hogy felkeltem? Mondtam, hogy igen, kérdezte miért, próbáltam mondani valamit, de én sem tudtam megfogalmazi, hogy miért.Valami olyasmi volt, hogy volt egy autó(tegnap vendégeket fogadtunk és az ő autójuk volt) amelyben feküdtem, és volt egy másik is, és megakartam nézni, hogy az a másik ott van-e, vagy csak álmodom, hogy ott van, nem volt ott, így megnyugodtam, hogy oké, csak álmodtam. Aztán mondtam a nővéremnek, hogy nem nincs ott, csak ez az autó van, amleyben fekszem, mire közölte velem, hogy milyen autó? nem autóban vagy!:D Erre én ja oké:D ekkor ébredtem fel teljesen, aztán még kérdeztem is, miért nem alszik, válaszolt is, hogy nem tud, tehát akkor már teljesen tudatomnál voltam, majd leraktam a fejem, és visszaaludtam pár másodperc múlva. kb. lefekvés után 2ésfél órára volt amúgy, mert miután rájöttem, hogy nincs ott a másik autó, még megnéztem a telefonomon az órát.De akkor még azt hittem, hogy a másikban fekszem, tehát a telót félig meddig is álmomban néztem:D
2011. aug. 12. 18:02
 12/37 A kérdező kommentje:
a lekváros kenyeret egyébként, lehet, hogy fél álomban kente, felébredt, hogy éhes, kiment enni, de közben még eléggé kómás volt, mint mondjuk az ember reggel. ő mit szólt reggel? emlékezett?:D
2011. aug. 12. 18:10
 13/37 anonim ***** válasza:
a lekváros kenyeres vagyok. nem emlékezett rá :D az asztalon alva találtunk rá reggel.
2011. aug. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
koliba szobatársam egyszer csak abba hagyta a horkolást felült nézet rám azt mondta "vigyáz rád fog esni" (ez azért volt érdekes mert pont felraktam a innivalót a szekrényemre a fejem felé) vissza zuhant az ágyba átfordult és horkolt tovább. Másik szobatársammal meg jót röhögtünk és azt mondta nem emlékszik semmire.
2011. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

az asztalon? az szép:DD

Köszi az eddigi válaszokat!

2011. aug. 13. 11:09
 16/37 anonim válasza:
100%
Velem is volt egyszer de semmire nem emlékszem! :D az volt hogy aludtam és anyum szerint egyszer csak felálltam az ágyra és ott ácsorogtam aztán amikor megkérdezte mit csinálok azt mondtam rá hogy nagyon álmos vagyok..xD de én ebből kb semmire nem emlékszem xD meg még volt olyan is hogy anyu bejött a szobámba lekapcsolni a tévét mert én közbe elaludtam és olyanokat kérdezgettem tőle hogy reggel van? hány óra van? xDD é erre se emlékeztem úgyhogy ez azért elég érdekes ..xD
2011. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
iylenek, hogy nem emléklszem nálam is vannak, például reggel sulinál lenyomom az ébresztőt, aztán meg jól elalszok, persze nme emlékszem, hogy lenyomtam.A nővéremnél ez rendszeres:D vagy például, ha alszik és kérdezel tőle szinte mindig válaszol, amelyre reggel egyáltalán nem emlékszik. A húgom pedig kapálózni szokott, meg a amama is:D eg kiabál, amikor üldözik:D
2011. aug. 13. 17:39
 18/37 anonim válasza:
100%
Nekem régebben olyan volt, hogy szüleim szobájába voltam, és mutogattam a tévére, hogy nézd anyu csokit osztogatnak a tévében:D És ezt mondogattam egyfolytába meg h kérjünk mi is:D Meg még barátom szokott ilyeneket csinálni, hogy feltöltött a telefonja, aztán ilyenkor addig világít míg ki nem nyomod, aztán mondtam neki,l h kapcsolja ki a teloján a világítást.Erre ő: hát még megkerüljük az épületet nem? majd akkor kikapcsolom a lámpát:Dhehe Meg egyszer éjjel felkelt nevetve(tök aranyosan, mint amikor csikiznek vkit:D) és ütögette be a szekrényajtót ::D:D közbe végig nevetett:D na jó ez így nem vicces de akkor az volt:D
2011. aug. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:
100%
velem már olyan is volt, hogy lecs*tem barátom, hogy miért nem hívott este, mikor mondta hogy hiszen ő hívott és még beszélgettünk is. félálmomban voltam és reggelre elfelejtettem..na hát ez a gáz:D(előző)
2011. aug. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Tényleg aranyos lehetett:D Velem is volt olyan, hogy reggel hívtak, beszélgettünk barátnőmmel, emlékeztem is rá, ho mit beszéltünk, de nem voltam benne biztos, hogy az egészet álmodtam, vagy tényleg:D Ja egyébként most beszéltem a nővéremmel, azt mondta, hogy amikor kimentem a küszöbhöz, álltam ott egy 10 másodpercet, visszafeküdtem, ugye kérdezte, hogy hol voltam, először azt mondtam, hogy virágot szedni:DDD
2011. aug. 15. 11:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!