Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már nektek kettős álmotok?

Volt már nektek kettős álmotok?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem, hogy álmodból "felébredtél" és az ágyadban találtad magad, DE még mindig álmodtál. Igen, kicsit Eredet-feeling. :)

Nekem ma volt először és elég furcsa volt..


2011. febr. 6. 17:03
 1/6 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen álmom,tényleg elég furcsa volt.Volt egy vicces,mikor álmomban tortát ettem és hirtelen fel ébredtem,torta meg sehol...
2011. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ,hogy ugyanarról beszélünk-e ,de én a "világos" álmot tapasztaltam meg.Az álom eseménye az "ébredés"után folytatódott.Valóban érdekes volt.
2011. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már olyan, hogy álmomban felébredtem, és félig felültem az ágyamban, néztem a sötét szobát, utána átmentem a szomszéd szobába is, kinéztem az ablakon, és láttam egy alacsonyan szálló mezőgazdasági repülőgépet a csillagos égen. Valamilyen növényvédő szert permetezett, és valahogy a mérgező vegyszer rászóródott a bőrömre, nagyon rossz érzés volt. Ekkor már megint a saját szobámban voltam.
2011. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan, amit leírtál :D És akkor próbáltam leellenőrizni, hogy álmodok-e. És arra jutottam, hogy nem álmodok. Abban a pillanatban felébredtem-mostmár tényleg :D

ma 17:41: Ez érdekes dolog :O Szívesen megtapasztalnám én is :O:O:D:D

2011. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:)

Nekem olyan volt, hogy egy emberrel álmodtam, aki hiányzik. Aztán "felébredtem" és ott állt az ajtónál, erre persze felugrottam és kiáltottam egy hatalmasat az örömtől. Aztán furcsálltam: miért nem ébred fel senki ekkora üvöltésre?

Ezután felébredtem. :P

2011. febr. 7. 18:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen nemrég:

Először azt álmodtam, hogy a nagyszüleimnél vagyok. Beszélgettünk meg ilyesmi. Aztán hirtelen máshol voltam(akkor nem is emlékeztem az előző álmomra). Új munkahelyem volt, és éppen 2 kolléganőmmel futottam a munkába(kocogtunk). Aztán megint egy váltás. Az egyik kolléganőm éppen egy kórházban(vagy valami nagy épületben) zuhanyozott, de zajt hallott kintről. Kinézett, de nem volt ott senki. Én arcokat láttam, nagyon ilyesztő volt. Ő visszament zuhanyozni, de megint nyöszörgést hallott. Kiment, és azt mondta: "Tudom hogy itt vagy, ne szórakozz velem." Szóval a klasszikus horrorfilm:) Ekkor én a sötét folyosón egy fehér köpenyes, hosszú feketehajú kislányt láttam(a kolléganő nem látott semmit). Én közben mindenféle sikítást hallottam, hullát láttam a földön,stb. Hirtelen a magasba repültem és köröskörül mindenhol zombiszerű embereket, arcokat láttam. Ekkor felébredtem a nagyszüleimnél:) Éjjel volt, nagyon féltem. Mire rájöttem, hogy nem lehetek itt felébredtem, igazából. Hajnal volt, és még mindig féltem:) Szerencsére 10 perc múlva már keltett is anyum és mentem iskolába.

2011. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!