Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Honnan tudjuk, hogy alfában...

Honnan tudjuk, hogy alfában vagyunk?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondta, hogy az is alfa, mikor nagyon elbambulunk valamin. Akkor ennek is vannak különböző szintjei?
2010. jún. 18. 11:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Huhh. :)
2010. jún. 27. 12:04
 12/12 anonim ***** válasza:

Amikor lemegyek alfába először elkezd gyorsabban termelődni a nyálam, majd a fülemben hallom a szívdobogásom egy ideig, amíg szépen lelassul, ilyenkor mar tudom, hogy ott vagyok, a vegtagjaim elkezdenek fázni, olyan mintha huvos szél fújná, en feküdni szoktam, ahol erintkezik a testem a talajjal ott erzem a nyomást, mintha kőnehéz lennék, de ha inkább a testemre koncentrálok, akkor inkább olyan mintha lebegnék.

Úgy kb 5 perc után a karjaim "eltűnnek", olyan mintha nem lenne ott, eleinte ezt a gondolatot nem tudtam elhessegetni, es eleinte elkezdtem félni emiatt, később már csak zavart ez az érzés, hogy ott fekszek kar nélkül, olyankor picit megmozditottam az ujjam, mostanra már nem zavar.

Vagy vezetett meditációt csinálok, vagy alfa hangokat hallgatok, amikor mar lassul a szivdobogásom, akkor elkezdenek ezek a hangok picit másak lenni, mintha belülről szólna, talán picit mintha lassabb is lenne, mint amikor beállsz, meg olyan nyugodtá válik az egész.

Illetve olykor elkezd forogni minden mintha zuhannék es közben pörögnék , ez is para , de ezt is tudom mar kezelni, ha bármi ilyesmi van ami elvonja a figyelmed akkor mrg kell próbálni csak a lélegzetre figyelni, ez visszahoz az ilyen gondolatokból amikből egyébként néha nehéz kiszakadni.

2021. márc. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!