Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Honnan tudjuk, hogy alfában...

Honnan tudjuk, hogy alfában vagyunk?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondta, hogy az is alfa, mikor nagyon elbambulunk valamin. Akkor ennek is vannak különböző szintjei?
2010. jún. 18. 11:39
1 2
 1/12 anonim válasza:

pl most ha totál éber vagy az béta:D

eggyel alatta az alfa( ide tartozik az amikor álmodsz meg amikor már majdnem alszol jelenesetben elbamulsz)

ezalatt a téta: ekkor alszol .

és van a delta a legalján és azthiszem ott műtétek soránn kerülhetsz le

2010. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Végülis mehet a bambulás alfa szinten,hiszen a vonzás törvénye is erős koncentrációt(vagy erős érzelmi töltetet)követel.Bár ha csak bambulunk semmi értelme,hogy alfa szinten tesszük,hacsak bambulás közben nem gondolunk valami iszonyú építő jellegű dologra:)
2010. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha pedig direkt mész alfába nincs pontos meghatározása,mikor is kerülsz oda.Egy teljesen nyugodt,ellazult,kikapcsolt állapot.
2010. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy ha vki megijeszt, úgy beszarsz h ottmaradsz
2010. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tényleg?
2010. jún. 18. 22:14
 6/12 anonim válasza:

Ha ez van a kormányon: Kék körben, piros kereszt és zöld sárkány.


Akkor minden bizonnyal alfa romeoban ülsz.


Kb ennyi.

2010. jún. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja, jó lenne. :D
2010. jún. 19. 11:23
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés, én sem tudom biztosan sose.

Van egy módszerem, nem valami jó :P Ha már lazítok egy ideje, arra gondolok, hogy most mennyire lenne nehéz felkelni. Mikor csak elkezdem, akkor ez a gondolat nem zavar, de ha már "lejjebb" vagyok, akkor rossz érzésem lesz tőle, nem akarok felkelni. Hát ennyi :P De lehet, hogy még ez sem az.

Egyik ismerősöm mesélte, hogy ő egyszer azt érezte, hogy lebeg, nem érezte maga alatt az ágyat. Na valami olyasmi lehet az alfa :D

2010. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez jó. :D Én is ilyesmit szoktam érezni.
2010. jún. 25. 22:30
 10/12 anonim válasza:

Meditáció közben akarod megtudni?

Ha igen, akkor onnan tudod, hogy lent vagy alfában ( nekem csak 1x sikerült több évvel ezelőtt ) hogy olyan érzésed van mint ha abban a pillanatban képes lennél meghalni. Nekem ez egy erős érzelmi ilyedtséggel párosult. Magyarán féltem és megilyedtem, illetve felriadtam amikor elértem azt a mélypontot!

2010. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!