Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit tudok csinálni amikor...

Mit tudok csinálni amikor lent vagyok alfában? És honnan tudhatom, hogy tényleg, , ott" vagyok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 20:58
1 2
 1/14 anonim válasza:
Onnan tudhatod hogy tényleg ott vagy hogy nem tudsz akkor haragudni senkire. Elalvás előtt kb is ugyanez van.
2011. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Onnan hogy kétszintes házad van és alul van a garázs ahol parkol az alfád, és már benne ülsz!
2011. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
előző XDXD
2011. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Amúgy nem alul van az ,,alfám". :)
2011. máj. 22. 22:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Az alfába nem tudsz negatív érzelmeket levinni. Észre fogod venni. Ne aggódj amiatt, hogy ott vagy-e vagy sem.
2011. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én szoktam meditálni, és elszoktam jutni egy olyan pontra ahol teljesen nyugodt vagyok, és tényleg nem tudok senkire sem haragudni. Lehet, hogy ez alfa? Bár kétlem, de kitudja. :)
2011. máj. 23. 21:30
 7/14 Combi27 ***** válasza:
0%
onnan tudod hogy Alfába vagy ha hozol onnan 4 sört, meg egy kis mogyorót
2011. máj. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A haragos családomat gyúrtam eggyé. Elképzeltem őket, hogy együtt vagyunk és jól érezzük magunkat és képzeletbe jól összegyúrtam eggyé mint a gyurmát.


Kiváncsi voltam lesznek-e gyerekeim, mivel már elmúltam 35. Igy feltettem a kérdést, mikor már kiüresedett az agyam és már nem jöttek az aznapi gondolatok, hogy lesznek-e gyerekeim. Ezekre mindig képek jönnek, van hogy több, van hogy igazi emberalakokkal, vagy ceruzás rajzként, vagy szimbólumokkal, de volt már hogy nagyon valóságos és olyan mintha ott állnál benne a képben és érzel mindent, szagot, ahogy a lábaddal a talajon állsz.

2011. máj. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Ha erről szól az alfa, akkor én már egy jó ideje alfában vagyok xD
2011. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:12


Mármint ezt meditálás közben próbáltad? Majd én is kipróbálom, hátha sikerül.

2011. máj. 27. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!