Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit tudok csinálni amikor...

Mit tudok csinálni amikor lent vagyok alfában? És honnan tudhatom, hogy tényleg, , ott" vagyok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 20:58
1 2
 11/14 anonim válasza:

Nézz körül és jegyezz meg mindent.

Testtelennek érzed magad, és képes vagy átlényegülni.

2011. máj. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én tanultam agykontrollt. Nem tudom, te tudod-e,de miközben lemész alfába el kell lazulnod testileg lelkileg stb, és mikor elvégezted a 3-3-3, 2-2-2, 1-1-1 gyakorlatot... olyankor érzed, hogy majdnem alszol, de észleled a külvilágot. Ha elbambulsz akkor is alfában vagy, egyébként. Amúgy ha érdekel jobban a téma, vegyél részt Silva féle agykontroll-on! keress rá google-on~ gyerekeknek, felnőtteknek is van külön tanfolyam.
2011. máj. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
én azt szoktam alfának hivni amikor alszok :D és sztem alfának az is tökéletes
2011. jún. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem alfában van egy olyan furcsa "zselébe süllyedek" érzésem. Nem tudom máshogy kifejezni, kicsit olyan mintha kívül minden eltompulna.
2011. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!