Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehet csinálni és...

Hogyan lehet csinálni és használni woodoobabat?

Figyelt kérdés
De most komolyan! Segitetek?
2010. dec. 13. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Általában viaszból szokták!!!!

és itt van hogyan kell használni:

Woodoo baba (egy emberi testet ábrázoló tárgy)

Fekete cérna, vagy spárga

Gombostűk

Fekete gyertyák

A személy ruhadarabja, hajszála, vagy levágott körömdarabkája

Egy pohár bor (a vért jelképezi.)


Készítés:

Először is tűzzük fel a ruhadarabot (vagy hajszálat…) a babára, majd a piros cérnával (vagy spárgával) kössük meg a baba nyakát erősen. Ez fogja jelképezni a torokfájást, esetleg légzési problémákat… Szúrjunk bele a baba fejébe egy tűt, majd a hasába is egyet. Az első a fejfájást fogja jelképezni, a másik pedig a hasfájást. A gyertyákból állítsunk egy kicsi varázskört, majd tegyük a közepére a babát. Menjünk háromszor körbe a kör körül, és közbe mondjuk el ezt a 3 sort:

Ahol tű éri és szorongás, nincs más, csak rosszaság!

Ahol tű éri és szorongás, nincs más, csak fájdalom!

Ahol tű éri és szorongás, nincs más, csak betegség!

Ezután a pohár borba mártsuk bele a babát, majd égessük meg az egyik gyertyával, azokat a helyeket, ahol a tűk vannak, és a cérna. Utána tegyük bele egy dobozba, és három napon keresztül, mindennap égessük meg a 3 helyen, és mondjuk el a 3 sort. Ezek után várjunk, hogy mi történik. Előfordul, hogy nem sikerül egyből, de próbálkozni kell.

2010. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ugyanezt olvastam en is el:D de valahogy mar nincs kedem fajdalmat okozni az illetonek:)
2010. dec. 13. 17:29
 3/11 tetris ***** válasza:
100%
Honnan veszel fekete gyertyát?
2010. dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozzál ilyenmarhaságokkal, de ténleg gyerek, nőj már fel, így sosem fogsz beilleszkedni a társadalomba. Egyébként teljesen felesleges wudubabát gányolnod othon fellelhető szemétből, ha nem tudsz bele tenni az illetőböl valamit.
2010. dec. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs én fekete gyertyát még nem láttam boltokba ám meg szerintem hülyeség, mért kinoznék olyan valakit akit szeretek! És ha nem válik be akkor meg potyára adtam ki pénzt a gyertyára meg a stb.-re
2010. dec. 14. 09:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Karácsonyi vásárba vamn fekete gyertya
2010. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
te nemegészen vagy normális. Már megbocsáss. Azt kinozni akit szeretsz? Téged kellene.
2010. dec. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
www.celebbaba.hu
2011. jan. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ramella válasza:
Es hogyan lehet szerelmi kotest csinalni, tudja vki?
2011. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
már nem azér de pont azt írta hogy nem akarja kínozni
2011. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!