Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kérd és megadatik! Tetszett-e...

Kérd és megadatik! Tetszett-e neked ez a könyv? Tudod-e használni?

Figyelt kérdés

Az agykontroll egy tanfolyam sok pénzbe kerül,de van olyan könyv,ami érthetöen mondja el mit tegyél,hogy megszerezd,amit kivänsz, ez a Vonzás Törvénye !

nagyon érdekes ,jobb a könyv,mert ha nem érted többször is visszaolvashatod,nekem segitett ,sokszor eddig..

szeretnék erröl beszélgetni veletek,szkeptikusok,beszolosok most ne irjatok !


2011. ápr. 15. 18:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

A Titok könyvről lenne szó?

Ha igen,akkor még nem próbáltam ki(pár napja vettem meg),de így visszagondolva biztos van benne valami igazság.példákat majd holnap írok,mert most már mennem kell a géptől!De holnap írok pl.-kat

2011. ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
a világ nem így működik...
2011. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én most olvastam végig ezt a könyvet és nagyon érdekesnek és használhatónak találtam! Holnap nézem át újra a gyakorlatokat és mivel van olyan amit be szeretnék vonzani ezért el is kezdem őket használni. :)

A Titkot is olvastam sőt láttam a filmet is, nekem is beváltak a módszerek :)

Üdv

:)

2011. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

én csak a filmet láttam és hogy először ne kérjek sokat azt kívántam hogy egy héten belül kapjak 5000ft-ot

és nem 5000-et csak kevesebbet kaptam de bejött

meg mikor pozitiv gondoloatokra gondoltam akkor pl elmentem a boltba és olyan cucc(dezodor)ami máskor egy ezresbe kerül volt akciósan 500 meg ilyenek

pl mikor megyek suliba akkor arra gondolok h ma minden oké legyen és sokszor bejön

ha hiszel benne ha nem használd bajod nem lehet a pozitiv gondolatoktól

viszont azt nem hiszem el hogy bármit megkapok mert mondjuk kikötöm hogy kapjak 1milliot 5 percen belül ugyse kapok a filmben pedig azt mondják


multkor mikor jöttem haza suliból arra gondoltam milyen jó lenne találni az utcán pénzt koncentráltam rá meg elképzeltem h nálam van és mégse:D

ugyhogy nem 100%os demegéri használni

2011. ápr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

21:14-es

Miért nem? És hogyan működik?

2011. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

A vonzäs törvénye nem ugy müködik,hogy képzelsz valamites magkapod,ez marhasäg,ilyet nem mondhatott a film se,bär nem lättam hanem leegyszerüsitve

ugy hogy a jo dolgokat,amit szeretnél magadnak utazäs,lakäs... mindig erre gondolsz,szinezgeted a képet magadban,vagy lerajzolod,kivägsz magazinbol képeket,magad elé teszed...äbrändozol..mintha mär meg is lenne,raktärozod a jo érzéseket magadban erröl,sokszor-sokat gondolsz erre

a példäm:évekkel ezelött ment a tvben egy oszträk hegyifaluban jätszodo film,mindig arra gondoltam milyen szép..odaképzeltem magam..

MOST ITT VAGYOK !

2011. ápr. 16. 22:21
 7/25 anonim ***** válasza:
52%
mert tettél érte. ezt hívják akaratnak
2011. ápr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem kb. amire gondolok..bejön..de minden..
2011. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólóval nem értek egyett. A filmben több olyan történet is volt, amelyben nem ültek tétlenül az emberek, hanem cselekedtek, pl a könyvkiadó fickó, aki 100 ezer dollárt akart keresni. Ő sem tétlenül gondolkozott, hanem megírta a könyvet, és asszem a bevásárlóközpontban találkozott az egyik kiadó emberével, vagy a kiadó hírdetésével, és aztán kiadták a könyvét. Kilencven valahányezer dollárt szerzett vele. Tehát nem várt tétlenül.
2011. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Hány éves vagy?
2011. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!