Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy lehet egy könyv olyan...

Hogy lehet egy könyv olyan sikeres, ami azt állítja, ha erősen gondolsz az ötöslottóra, akkor megnyered?

Figyelt kérdés

Vagy erősen gondolsz egy tételre és azt fogod kihúzni?

Hogy lehet hinni ekkora hülyeségben?

A titok könyvről van szó.


2011. jún. 5. 14:37
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
ez lenne 2011?
2011. jún. 5. 14:44
 2/27 anonim ***** válasza:
69%

mark86


úgy hogy az emberek nem képesek cselekedni,csak sírni hogy kevés a pénz,ráfogni a kormányokra mindent ahelyett hogy változtatnának.

sokkal kényelmesebb ilyen marhaságokkal nyugtatni magukat...

2011. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%

Azért, mert ez puszta agykontroll. :D A Titok nem arról szól, hogy minden második percben az ötöslottón gondolkodj, hanem, hogy amit nagyon szeretnél, azt ha elhiszed, hogy elérheted, el tudod érni!

Ha pl nagyon akarod, hoyg a töri tz-d ötös legyen, de nem tanulsz semmit akkor attól egyes lesz. De ha akarod, hogy ötös legyen, beépíted a tudatalattidba, akkor könnyebb lesz a tanulás, mert ott van a cél a fejedben :)

2011. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Az alapelve az, hogy amire sokat gondolsz és elég mélyen jön belőled az a vmi, akkor bevonzod az életedbe. És ez a negatív dolgokkal is igy van, bár mivel a magyar eléggé pesszimista nép (sztem) ezért a nem jó dolgokat vonzzuk be az életünkbe. Szerintem meg nem hülyeség, a gondolatnak teremtő ereje van. A példádból pl, nem elég ha arra gondolsz hogy "húú megakarom nyerni az ötöst" hanem inkább "szeretném megnyerni az ötöst, nem baj ha nem nyerem meg, de nagyon jó lenne ha megnyerném... És ezt teljes mértékben el kell hitetned magaddal, hogy igy is gondold, ne csak magadat próbáld meg becsapni( pl: "nem baj ha nem nyerem meg=DEhogynem baj, kell az a pénz)
2011. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
miért nem nőtt a lottóötös találatok száma a könyv megjelenése óta?
2011. jún. 5. 15:07
 6/27 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem sem hülyeség, nekem már csomó dolog bejött persze kisebbek, amiket már nem lehet a véletlennek betudni.

És aki nem hisz benne, azt nem értem miért foglalkoztatja ez. Én sem foglalkozok a horoszkópokkal, nem is érdekel így nem irkálok ki olyan kérdéseket......

2011. jún. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%

1) Mert az emberek többséége mit szépítsük, ostoba.

2) Avval, hogy azt hiszed bevonzod a jó dolgokat, csak azt éred el, hogy nagyobb figyelmet szentelsz a pozitív és kisebbet a negatív dolgok felé, magyarul úgy tűnik, mintha több jó dolog történne az életedben, pedig nem. Csak nem mindig azon sírsz, hogy de rossz nekem, hanem annak örülsz,. hogy nahát, ma is történt valami jó. Érted?

2011. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Toto652_89 ***** válasza:
65%

Ha a rosszra koncentrálsz, akkor mindig azt fogod látni és az is fog történni veled, de ha a jóra, akkor meg a jó fog történni. Nincs ebben semmi hülyeség...

Bár nem is hittem el a Titkot, kipróbáltam, elég erős a fantáziám, képes vagyok úgy elképzelni valamit, hogy szinte fizikailag is érzem azt a dolgot.


Elképzeltem egy csomó 20ezrest a kezemben, és nézegettem őket... ez volt tavaly december, erre mit kapok karácsonyra?

Egy valag 20ezrest... igaz el is ment mind számlákra xD

2011. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
55%
úristen, de buta vagy... ha olvastad volna a könyvet tudnád, hogy egyáltalán nem erről szól :D Ez nem varázslat, hogy akkor most csettintek egyet, meg gondolok rá erősen és akkor megnyerem az ötös lottót :D
2011. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
utolsóval értek egyet. te nem olvastad a könyvet. először olvasd el, vagy nézd meg , van film is róla, és utána kérdezz:)
2011. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!