Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy lehet egy könyv olyan...

Hogy lehet egy könyv olyan sikeres, ami azt állítja, ha erősen gondolsz az ötöslottóra, akkor megnyered?

Figyelt kérdés

Vagy erősen gondolsz egy tételre és azt fogod kihúzni?

Hogy lehet hinni ekkora hülyeségben?

A titok könyvről van szó.


2011. jún. 5. 14:37
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

megvan a könyv, elkezdtem olvasni, de röhögnöm kellett...

mondj egy oldalszámot megmondom mi van ott, ha nem hinnéd hogy megvan.

2011. jún. 5. 16:04
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
akkor légyszíves mondd el melyik oldalon van az a rész,a hol arról írnak, hogyha erősen gondolsz az ötös lottóra, megnyered (:
2011. jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Won ***** válasza:

Szia!

A könyvben azért van siker, mert egy működő technikát ír le.

A vonzás törvényét. Bizonyos tettekkel bevonzhatsz történéseket az életedbe. Ehhez hasonló dolog, a gondolat teremtő ereje. A baj csak az, hogy tenni is kell. Az Univerzum segít, de nem úgy, hogy te eközben semmit sem sem teszel. Valószínűleg a könyv szerzői tudják, hogy az emberek milyen lusták, naívak tudnak néha lenni.Na ez a lényeg.


Üdvözlettel Won

2011. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Hé, a tétel fele nálam bejött érettségin még 3 éve irodalomból :D Gondolom csak azért, mert tudtam, hogy úgyis a legsz*rabbat fogom kihúzni, amilyen szerencsém van és ezért azt tanultam meg a legjobban. És tényleg azt húztam :D
2011. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
36%
mert az emberek nagy része ostoba és/vagy elkeseredett
2011. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

jó akkor tegyük fel, hogy megvan. írd már le azt az ötöslottós részletet.

egyébként ezek az emberek egyáltalán nem ostobák, sem elkeseredett. higgyétek el, ezeknek az embereknek általában sokkal de sokkal boldogabb életük van mint hinnétek.

2011. jún. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

"miért nem nőtt a lottóötös találatok száma a könyv megjelenése óta?"


1.Könyvben nincs ilyen. 2. Mielőtt megvetted volna,miértnem olastál bele?

3. Lott azért nem fog összejönni mert azt az 1dolgot tul sok ember akarja, és ez olyan mint egy biliárd játék! Elütik egymást a golyók. Ittis erről van szó!

2011. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
57%
Azért hisznek benne, mert azt a hitet táplálja, hogy körülöttünk forog a világ
2011. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
utolsó, ez teljes mértékben hülyeség amit írtál. te csak akkor fogsz ebbe belelátni, ha hiszel benne.
2011. jún. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

A vonzás törvényének alapköve a hit.

Az emberek többsége olyan sokáig élt hitetlenségben, olyan mélyen beleivódott a lelkükbe ez a passzív állapot, hogy csak nehezen tudják ezt elengedni.

Példának hozom magamat. Hiába hiszek a vonzás törvényében, egyszerűen bennem van a kétség, hogy tényleg megnyerhetném a lottót? Mélyen, belül, nem tudom elhinni. Szerintem a legtöbb ember így van vele. Nem tud benne hinni, maximum reménykedni. És nem is nyerik meg. Hiába tudom, hogy bármit megkaphatok, a hitetlenségemmel eltaszítom magamtól.


Biztos hallottad már: nincs lehetetlen, csak tehetetlen ember.

2011. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!