Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kérd és megadatik! Tetszett-e...

Kérd és megadatik! Tetszett-e neked ez a könyv? Tudod-e használni?

Figyelt kérdés

Az agykontroll egy tanfolyam sok pénzbe kerül,de van olyan könyv,ami érthetöen mondja el mit tegyél,hogy megszerezd,amit kivänsz, ez a Vonzás Törvénye !

nagyon érdekes ,jobb a könyv,mert ha nem érted többször is visszaolvashatod,nekem segitett ,sokszor eddig..

szeretnék erröl beszélgetni veletek,szkeptikusok,beszolosok most ne irjatok !


2011. ápr. 15. 18:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
31
2011. ápr. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
És még hiszel a mesékben?
2011. ápr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

A felnőttek legnagyobb baja, hogy kivesz belőlük a gyermek. Elcsodálkoznak, amikor azt hallják, hogy vannak mesék, amelyek felnőtteknek készülnek. Elcsodálkoznak, amikor csodát látnak. A felnőttek annyira primitívek, semmi varázslatos nincs bennük. Egyszerű nyers emberek, ellenben egy gyermekkel.

Én nem tartom mesének a Vonzás törvényét. Általában 3 dolgot hoznak vele összefüggésbe. A) akik kritizálják azt mondják, hogy hülyeség, mert várni és gondolni valamire bolondság, mert úgy nem kapod meg. B) van aki azt mondja, hogy mindent nem lehet elérni ezzel a dologgal, még ha azt hangoztatják, hogy bármit is elérhetsz, ha gondolsz rá. C) ez pedig a használóinak a tévhitéből ered, azt gondolják az első adandó alkalommal amikor sikerül valami, hogy na ez biztos a Vonzás törvénye volt, pl: "remélem 4-es lesz a dogám - jé 4-es lett" na ez butaság.

Ahhoz, hogy a vonzás törvényét megértsd, kell egyfajta belső fejlettség. Az is igaz, hogy minden rezeg, az Univerzum is, mi is. Az is igaz, hogy minden a fejben dől el, az is igaz, hogy az emberben van isteni szikra, amellyel tud teremteni. Az is igaz, hogy az emberből áramlik az energia, egyfajta energiaburok vesz minket körül. És azt sem tartom kizártnak, hogy bizonyos eseményeket bevonzzunk az életünkbe.

A kritizáló emberek egyik nagy hibája a következő: Spirituális szinten nem elég fejlettek/nyitottak, sok mindent tudományos oldalról közelítenek meg. Mivel a spiritualitás nem érdekli őket és az ezoterikával nem foglalkoznak, így nem elég fejlettek a belső érzékszerveik. Tehát nem adhatnak valós magyarázatot. Én csak olyan embernek hiszem el azt, hogy nem működik, aki legalább fele olyan fejlett, mint Jézus volt. A másik pedig, hogy miért baj, ha valaki hisz ebben? Legyen sikerélménye, sneki nem húz ki tőle pénzt, senki nem mondja, hogy utaljon ide-oda, nincs benne piramisjáték. Hadd játszanak ezzel az emberek, hadd tapasztaljanak. Ebben semmi rosszat nem látok. Én úgy gondolom, hogy vagyok annyira fejlett, ha valamit szeretnék gondolok rá, elképzelem, de teszek is érte és mindig pozitívan fogadom a történéseket.

2011. ápr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
De hát Jézus nem is élt soha! Szóval már itt megdől a hited... Boccs.
2011. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Oké, higgy amiben hinned kell.

A kérdezőnek: a neten fenn van Joe Silva Agykontrol könyve magyarul. Ha nem tudsz tanfolyamra menni jó lehet.

2011. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretnék egy vöröshajú, kékszemű, vékony, nagymellű, kedves, jóindulatú, vidám, nem dohányzó lányt.

Elképzeltem minden porcikáját, beleéltem magam, hogy kézenfogva sétálunk a parkban, csókolózunk, szeretkezünk, és egy napon elveszem feleségül és boldogan élünk, amíg meg nem halunk.

Erre meg nem történik semmi. :'(

2011. ápr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

NAGY SZEMÉTSÉG EGY ILYEN OLDALRA HIRDETÉSI SZÖVEGET FELTENNI;RÄADÄSUL ENNYIRE HOSSZUT !

WOLF GÄBOR TÜNJ INNEN;VAGY AZ AKI FELTETTE AZ Ö NEVÉBEN !

2011. ápr. 20. 07:49
 18/25 A kérdező kommentje:

ez a kedves vöröshaju läny biztosan bejön neked valamikor,

ezért ne légy türelmetlen,figyelj mindig a körülötted levö emberekre akärmerre järsz,de hogy mikor jön ,az attol függmennyire "rezegsz"gyakran kell elképzelned öt

és nem csak egy-két napig,hanem egy -két évig is,

hidd el nem érdemes gunyolodni ezen,ismerek néhäny embert,akinek bejött ez a tudäs,jol jär vele

igyekezz és türelem !

2011. ápr. 20. 08:00
 19/25 anonim válasza:
100%

Én kiskoromtól "csinálom" a technikát, csak nem tudtam róla hogy ez az :D Már mindenem megvan, amit szerettem volna az élettől, sőt, még több is :)

Konkrét vágyaim voltak, például életem már ismert nagy szerelmének "bevonzása", ez ugyan 3 év munkája volt, de közben is jól éreztem magam, mert konkrétan minden szabad percemben vele voltam... az agyamban, merthogy 3 évig csak nyáron találkoztam vele egy hetet, az év többi részében nem is láttam... Aztán természetesen felnőttem és ezzel együtt megtudtam, hogy nem mindig arra van szükségem, akit vagy amit a legjobban vágyok. A fiúról kiderült, hogy nem nekem lett teremtve, de ez a tapasztalat megerősített, hogy ha nagyon akarom - és persze ha tudok, teszek is érte - bármit elérhetek. Lett legjobb munkám, egyetemre jártam mellette, jól kerestem, sok barátom van, mindez persze az én döntéseimen is, de nagyon nagy része fatális véletleneken és szerencsén múlt. És persze azon, hogy folyamatosan filmezek az agyamban a mai napig is :)

Alig várom, hogy egyedül maradhassak nyugalomban, hogy álmodozhassak. Most már elég nehéz ezt megoldani, mert itt az egy éves kisfiam, a férjem, az új lakásunk felújítás alatt, sok program... szóval kevés idő marad rá, de szorítok, mert még van miről álmodozni.

Bocsánat, hogy ilyen személyeseket írok hosszú lére eresztve, de tényleg az a lényege, hogy mint kiskorunkban, használjuk a képzelőerőnket és tényleg bejön.

2011. ápr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Husvét utän most tudtam csak ideülni és lätom milyen sikerek is vannak ! nagyon jo ilyesmiröl olvasni,meg az is jo,hogy személyes tapasztalatot is leirsz,hiszen az viszi elöre az egész dolgot !

az én tapasztalatom,csak annyi,hogy mindig vägytam Ausztriäba a szép hegyek közé és meg is lett,dolgoztam

Salzburgban,innsbruckbanmeg egy kicsi faluban Persenbeugban ,most pedig bécsben ! pedig a Vonzäs törvényét csak 3 éve ismerem,azota csinälom tudatosan,a pozitiv gondolkodäst is probälom ätadni,a könyvet is megvettem 2 barätnömnek is ..tanuljäk, és a példämat lätva hasznositjäk is,pedig tavaly még a könyvre se volt pénzük..mondjuk az elsöre nekem se..kölcsön kaptam akkor..

és läm most én is segietek

a lakäsom tele van cetlikkel,kivänsägokkal !!

sikerül.. ! hiszek ebben és nincs vele költség !!

2011. ápr. 26. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!