Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a "bevonzást"?

Figyelt kérdés
Le kell menni alfába, ott vizualizálni? És ezt csak egyszer? Vagy naponta? Kérlek segítsetek, nem egészen világos ez. :)
2010. szept. 3. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Az ellentétes pólusok vonzzák egymást, mint fizikából is tanulhattad, tehét ha valaminek az ellentétét csinálod, magadhoz vonzod, amit akarsz. Ha jó kedvű akarsz lenni, legyen szar a kedved, ha azt akarod, hogy megmaradjon az állásod, rúgasd ki magad, tudod, stb.
2010. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Mi az a bevonzás?
2010. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

olvasd el a Titok című könyvet, vagy nézd meg a filmet. Ha már elég intenzíven megy, hogy vizualizálj, és így kifejezd amit akarsz igazi átéléssel, akkor elég csak egyszer...

De egyébként gyakorolni kell minél többször, hogy működjön.

2010. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha valamit bevonzasz magadhoz, akkor mást meg ki fogsz taszajtani magadból.


Hatás-Ellenhatás törvénye

2010. szept. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én leírom egy cetlire és kirakom oda ahol minden nap látom, és minden nap elmondom vagy 20-szor :D Bár nekem még nem jött be mert türelmetlen vagyok és kell egy "átfutási idő". De nem adom fel.

Jah és u.i.: ha rosz kedvem van azért mert "jaj biztos nem jön be amit szeretnék" akkor elmendom hangosan és onnantól mindig jobban érzem magam.

2011. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dollars ***** válasza:

Amit el szeretnél érni,meg szeretnél kapni,azt csak vizuálnod kell!!!! Kezd kis dolgokkal: képzelj el a földön egy cigis dobozt.Akár menj ki az udvarra és dobd le.Nézegesd,míg behunyt szemmel is jól látod.Az agy ilyenkor elkezd dolgozni a bevonzáson.Pár nap,és hidd el sikerülni fog.

Én majdnem minden nap, egy bankautomata előtt megyek el.Egyik reggel arra gondoltam,de jó lenne találni, itt előtte egy kis pénzt.Majd,majdnem minden alkalommal erre gondoltam,mikor arra jártam,és néztem a földet,"kerestem a pénzt".

Nem teljesen 1év múlva 35.000ft-ot találtam tőle kb. 6lépésre.

A GONDOLATUNKKAL TEREMTÜNK!!!

ha azt mondjuk,jajj nehogy jöjjön ellenőr(BKV),akkor mit mondunk? jöjjön ellenőr? hát,, és még meglepődünk ha jön:)) Sok szerencsét!!!

2011. szept. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!