Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegánok hogy tudnak rendesen...

A vegánok hogy tudnak rendesen dolgozni?

Figyelt kérdés
Először is, nem provokálásnak szánom a kérdést. Párszor gondolkodtam már rajta, hogy ha egy vegán elindul a munkába mit eszik, hogy legyen energiája? Elsősorban erdei munkások, kőművesek, nehéz fizikai dolgozók. Mert teljesen egyértelmű, hogy ilyen esetben egy kis szalonna, kolbász, kenyér, savanyúság elfogyasztásával simán végig dolgozható a délelőtt. De mit tesz egy vegán? Két müzliszelettel vág neki a napnak? Vagy a vegánoknál már nem divat az ilyen jellegű munka?
2018. febr. 19. 21:25
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
9%
A teljes kiőrlésű cuccok a legnagyobb átvágás, mégis van, aki benyeli.
2018. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
76%
Bizonyos vidékeken az ember főleg húson élt a múltban, mert nem volt más, azért ez is tény. Attól még nem kell úgy enni, mint amire az őseink kényszerültek hideg vidékeken. Én örülök, hogy van választási lehetőségem. A főemlősök pont nem érdekelnek, mert én más fajba tartozom, más igényekkel. Leveleken nem tudnék megélni, de a közeli rokonaimat sem szeretném megenni (a csimpánzok lazán esznek páviánt)... Mivel nem szorulok rá, simán kihagyhatom ezt és még sok mást.
2018. febr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Vagan vagyok 10 éve, kőműves vállalkozó, télen általában zabpehely, lenmagpehely, chiamag, tökmag, ez csokis növényi tejbe áztatva...

Tavasztól őszig banán, odénygyümölcs + a fent említettek összeturmixolva...

Energiát a szénhidrát(glükóz) adja a szervezetnek, nem a zsírszalonna.

2018. febr. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez a reggeli, mivel arról szólt a kérdés.
2018. febr. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy most volt a lagzim, full vegan kosztal... olyan jót röhögtem magamban, még a legmegáltalkodottabb húsevő haveromnak sem tűnt fel, hogy vega kosztot eszik...
2018. febr. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Dédnagyanyáink örültek, ha heti egyszer jutott hús az asztalra...mégis szinte mindenki fizikai munkát végzett.

Mi is ritkán eszünk húst/tojást/tejet, nem tudatosan, csak nagyon szeretjük a zöldségeket. Az energiaszintünkkel nincs baj, a párom hegyoldalon végez fizikai munkát, napi többször megy fel-le, talicskával, de nem panaszkodik.

2018. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
38%

Szerinted a kórházak vegánokkal van teli? Ők az elhízottak? Szetintem ezek nagyon súlyos problémák, es valahogy csak nagyon kevesen veszik észre a párhuzamot.

Szerinted miert a döntő többsége a halálozásnak a szív- és érrendszeri megbetegedés? Mert kivétel nélkül az összes állati eredetű táplálék tartalmaz koleszterint, amire SENKINEK SEMMI szüksége!!! Feltapad az erek falára, így a szervezet magasabb vérnyomást igényel, ami megterheli a szívet.

A vegán étrend a legmegfelelőbb az ember számára, akar az emberek nagyresze (sajnos) ugy gondolja h nem. Az egész csak egy megmaradt hülye szokás. Mondd mar meg neked, hogy hol normális az hogy egy állatot- aki érez- azert etetsz, hogy aztán leölhesd?!?! A tej- meg a tojás iparról meg ne is beszéljünk. A teheneket mesterségesen termékenyítik meg, nem lát napfényt, es miután megszülte a kis borjúját elveszik tőle, pedig a természetben egy nagyon szoros kötelék lenne köztük!!! Es napokig sír a tehén a borja utan, aki egy ultra pici helyre van bezárva, és az anyukája teje helyett (amit miatta termelt, nem miattunk!!!) valami mesterséges szart kap, es ahhoz h puha legyen a húsa, lekötözik h ne tudjon mozogni!!! Ez ember esetében így nézne ki: megerőszakolnak, es szülés után elveszik a gyerekedet, akit valami kikevert hulyeseggel itatnak, téged meg megfejnek, és szurikat is kapsz h több fejed legyen. A tojásiparban szinten alap kellék az injekció. Az egy napos hímnemű csibéket ÉLVE BEDARÁLJÁK!!!!!!!!! Mert nem hoznának haszont. A többit szörnyű körülmények között felnevelik, mindenféle hormont kapnak, h gyorsabban nőjenek, ami nem természetes számukra, ezért sokan nem bírják ezt a tempót, es ott halnak meg a társaik között.

Es nehogy azt higyje valaki h a húsevés a normális, es a vegánság egy baromság, mert akkor gondolkozzon el rajta egy picit.

Engem itt úgyis mindenki utalni fog, mert képtelenek vagytok elviselni az igazságot (tisztelet a kivételnek) és rögtön támadással reagáltok. Ed nem is gondoljatok végig, mert fáj tudni. Undorítóak az ilyen emberek.

2018. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
*több tejes legyen nem fejed, Bocsi
2018. febr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!