Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Az embernek úgy általában mi...

Az embernek úgy általában mi bajuk van a vegán (inkább vegetáriánus próbálok lenni) sajtokkal? Én nem vagyok vegán, de vettem egy tömböt, és szerintem nagyon finom! Tényleg lehet hogy egészségtelen?

Figyelt kérdés
És azt hozzáteszem, hogy nem azért vettem mert nem szeretnék ezek után rendes sajtot enni, nekem semmi bajom nincsen a sajttal, tojással, mézzel, amíg azok az állatok megkínzása nélkül kerülnek az asztalra!
júl. 10. 21:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is vettem és majdnem elhánytam magam már a szagától.
júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"Az embernek úgy általában mi bajuk van a vegán (inkább vegetáriánus próbálok lenni) sajtokkal?"

Ízlések és pofonok. Valakinek ez ízlik, valakinek az.

"lehet hogy egészségtelen?"

Olvasd el az általad megvásárolt termék összetevő listáját, és kiderül.

júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Azokat nem is szabadna sajtnak nevezni csak mű sajtnak.
júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Vegan vagyok es egy darabig probalkoztam ezekkel, de 90%-a ocsmany vagy izetlen gumi. 2 van, ami jo, plusz a kezmuves kesusajtok, na azt kostold meg, zsenialis. A boltiak valoban full egeszsegtelenek, ezert sem eroltetem, a kezmuves meg nagyon draga.
júl. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szia! Hol lehet venni kézműveset Budapesten? Köszi
júl. 11. 00:09
 6/17 anonim ***** válasza:
22%
A boltot tényleg hanyagolni kellene.Otthon is lehet gomolyát készíteni.
júl. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
Ezt én se értem, nekem is ízlik többféle is. (Pedig mellette eszek "igazi" sajtokat is)
júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
Egyszer vettem véletlenül, mert be volt keverve a sajtok közé. Nem bírtam elképzelni, hogy lehet ilyen retekszar íze és állaga, amíg meg nem néztem jobban a csomagolást és rá nem jöttem, hogy ételhamisítás áldozata lettem.
júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

#8

Az, hogy nem nézed meg mit veszel, nem hamisítás.

júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%

#9

Az, hogy ráírják valamire, hogy sajt, ami nem sajt és a sajtok közé teszik, nem tisztességes. Rengeteg élelmiszeripari terméket korlátoznak úgy, hogy csak bizonyos alapanyagok megfelelő arányú felhasználása mellett írhatják rá, hogy az.


Például még ha a köznyelv hajlamos a margarinokat is vajnak nevezni, a margarinokra sosem írják rá, hogy vaj/vegánvaj, pedig egyértelműen vajhelyettesítő. Általában a boltok polcain is elkülönül.

júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!