Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vásárolnátok olyan szakácsköny...

Vásárolnátok olyan szakácskönyvet, ami?

Figyelt kérdés

Ami összegyüjtené a különböző régiók megyék, nagyobb tájegységek régi paraszti ételeit, jellegzetességeit?

VAgyis nem a 23 ezredik csirkepaprikást, hanem mondjuk a pilisi slambuc recepjét svábosan.



2019. júl. 2. 07:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem érdekelne, de a legtöbb ember ma már inkább online szakácskönyvet keresne, nem papíralapút.

Maga az ötlet jó, de szerintem a netre kellene készíteni, egyrészt neked is olcsóbb meg nagyopbb kereslet is lenne rá.

2019. júl. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Én nem nagyon szoktam szakácskönyvet venni, online keresek mindent. De egy blog érdekelne ilyen témában.
2019. júl. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék, mert szeretem a szakácskönyveket.
2019. júl. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Sokan vennének, mert egy szakácskönyv nem olyan kényes, mint pl egy tablet. Lisztes-zsíros kézzel nem szívesen fogdossa az ember az elektronikát. A legjobb az lenne, ha valami zsírosodásmentes anyagból készülne, amit nem vág haza a konyhai maszat. Eddig még csak olyan szakácskönyvem volt, aminek kijárt minden lapja és tele voltak foltokkal, kezelhetetlen.
2019. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Semmilyen szakácskönyvet nem vennék, 2019 van, a budin ülve a mobilomról elérem a világ összes receptjét.
2019. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem, mert nem szeretem az ilyen jellegű ételeket annyira, hogy gyakran készítsem.
2019. júl. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

"Semmilyen szakácskönyvet nem vennék, 2019 van, a budin ülve a mobilomról elérem a világ összes receptjét."


És az életedet töltöd ott, vagy ott ülve fözöl is?

2019. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem
2019. júl. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vásárolnék. De nem magamnak, hanem anyunak, mert imádja az Ízőrzők című műsort a tévében. Képes leírni a recepteket a műsor alatt. Biztos örülne egy ilyen szakácskönyvnek.
2019. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9. vagyok. Drága anyukám tegnap ezt írta le tollal. Idézem szó szerint:

"Csirke felsőcombból vadas 2019.VII.1. ÍZŐRZŐK

Kb. 1 kiló sárgarépa karikázva, zöldség, babérlevél, bors, hagyma feltesszük a csirke felsőcombbal főzni Ha kész kiszedjük a húst a hozzávalókat turmixoljuk kb. 10 dkg kristálycukrot barnára pirítjuk Hozzá adjuk a léhez visszarakjuk a husokat össze főzzük. Olajba 2 szelet kenyeret megpiritjuk kockára vágva nokedli tésztához adjuk. Kifőzzük Ezzel tálaljuk a finom vadast."


Most komolyan, nem aranyos? 74 éves egyébként. A helyesírása alapjában jó, de gondolom sietett leírni.:) Szóval igen, jó lenne egy ilyen receptkönyv. De ezt már írtam.

2019. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!