Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki, milyen módon készíti a...

Ki, milyen módon készíti a lecsót?

Figyelt kérdés

Én általában rizzsel, és kolbásszal, a zöldségeket kicsit zsengébbre hagyva. (Néha jobb fajta virsli is megy vele, mert a családban vannak akik így szeretik.)


Esetleg rizs helyett tojás megy rá, ha így csinálom nem feltétlen rakok bele kolbászt.


A tökös lecsót is szeretem, de azt ritkábban csinálok. Ebbe is teszek néha tojást.


Általában valamilyen teljes kiőrlésű kenyeret is szoktam mellé enni.


2018. jún. 26. 16:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én zsírszalonnán pirítom meg a hagymát,rá paprika meg gomba, ha kezd puhulni adom hozzá a paradicsomot majd legvégén a virslit, rizzsel szoktam tálalni.

Tojással mi nem szeretjük .

2018. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én így csinálom: a hagymát vékony karikákra vágom, nagy lángon olajon megfuttatom, pirospaprikával megszórom. Először a zöldpaprika kerül bele. Kevergetve, fedő nélkül félpuhára sütöm-párolom. A hámozott, cikkekre vagy karikákra vágott paradicsomot ezután adom hozzá. Megsózzuk és nagy láng fölött addig főzöm, amíg zsírjára nem sül. Tojással szoktam gazdagítani: a külön tálban elhabart tojásokat ráöntöm és addig sütöm kevergetve, amíg a tojás is meg nem sül. Már így is jó, de egy kis kolbász vagy virsli se rontja el!
2018. jún. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szalonna, kolbász, hagyma, paprika, padlizsán, cukkini, gomba, paradicsom +paraficsomlé. Végén kézi tarhonyából egy kevés. Férjem nem szereti tojással, hanem sok par.lével tunkolva
2018. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!