Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki, milyen módon készíti a...

Ki, milyen módon készíti a lecsót?

Figyelt kérdés

Én általában rizzsel, és kolbásszal, a zöldségeket kicsit zsengébbre hagyva. (Néha jobb fajta virsli is megy vele, mert a családban vannak akik így szeretik.)


Esetleg rizs helyett tojás megy rá, ha így csinálom nem feltétlen rakok bele kolbászt.


A tökös lecsót is szeretem, de azt ritkábban csinálok. Ebbe is teszek néha tojást.


Általában valamilyen teljes kiőrlésű kenyeret is szoktam mellé enni.


2018. jún. 26. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Rizzsel vagy tojásosan, kolbász vagy virsli mindíg van benne.
2018. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tojással és füstölt virslivel/házikolbásszal.
2018. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Csípős kolbásszal és tojással csinálom, és foszlós fehér kenyérrel eszem.
2018. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

én ha tehetem akkor tojással. ha nem akkor simán.

kenyér viszont kell hozzá

2018. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 3 féle módon készül. Hagyományosan tojásosan kenyérrel tunkolva. A másik a cigánylecsó csirkeaprólékkal.

A harmadik meg törpeharcsás lecsó. Legtöbbször kenyeret eszünk hozzá de volt már ,hogy a hagyományos lecsóhoz tarhonyát, vagy rizst ettünk hozzá.

2018. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
44%
Próbáld ki ha szereted füstölt szallonát piritsd meg vedd ki ,csináld meg a hagymát fonnyasztva zsirjában ,és mikor a hagyományos recepted követed kevés pihe cukorral izesitd ,és ad hozzá a sült szallona darabokat.Valami rendkivüli izhatást produkál.
2018. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szétfőzöm, majd nem mint egy pörkölt úgy néz ki, és nokedlivel. Alig egy éve kaptam rá, csak hát az a csúnya epe......
2018. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
61%
Ma van a lecsó világnak hogy mindenki azt főz? Itt is az lesz, miért utánzol?
2018. jún. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondtuk, hogy ma főzünk lecsót, csak arról volt szó, hogy általában hogyan csináljuk. 😃
2018. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy tenyérnyi füstölt szalonna egész apróra és teljesen kisütve, rá karikázva hagyma. Kicsit párolom, majd jó félkiló darált hússal tovább párolom. Kb felesen paradicsom, majd paprika bele. Még szépen fől, olyan 30 centis házi füstölt kolbászt karikázok, bele szórom. Közben főzök decinyi rizst. Végénél belekeverem és az egészet leöntöm 6-8 felvert tojással. Van hogy rizs helyett, főtt burgonya karikázva megy bele. Valaki nem bírja a paradicsom savasságát, a burgonya ellensúlyozza.
2018. jún. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!