Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Korhelyleves, rakott karfiol,...

Korhelyleves, rakott karfiol, karamellizált kalács epermártással és krémsajttal. Menü vélemények?

Figyelt kérdés

2018. febr. 17. 06:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%

“karamellizált kalács epermártással és krémsajttal”

Ennek megkaphatnám a receptjét. nagyon izgalmasan hangik... :)


A menü meg az legyen, amit szerettek. Mi is összeeszünk néha össze nem illő fogásokat, mert egyik a férjem kedvence, másik az enyém, a desszertet simán megcsinálom laktatóra két nehéz fogás után is, és imádjuk. Vendégeknél figyelek arra, hogy “népszerűtlen” dolgokat mint káposzta és karfiol, csak akkor készítek, ha biztosan szeretik.

2018. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ízlés dolga. Az én ízvilágomba nem fér bele a korhelyleves és a rakottkarfiol egymás után, de ez nem jelent semmit. Külön külön nagyon szeretem mindegyiket.

A desszert izgalmasnak tűnik, én is szívesen elolvasnám a receptjét.

2018. febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kaposzta es karfiol egy menuben nem passzol.Vagy egyik vagy masik.A desszert viszont jol hangzik.
2018. febr. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!