Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Húspogácsát lehet párolni?

Húspogácsát lehet párolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék húspogácsát készíteni minimális zsír felhasználásával, ezért arra gondoltam, milyen jó lenne, ha párolással is ellehetne készíteni. Természetesen nem disznó, hanem pulyka vagy csirke darált húsból lenne és egy zöldségpárolóba raknám. Valakinek van már ilyenben tapasztalata? Mit érdemes a pogácsába a hús mellé még rakni? Köszi a választ előre is.

2018. jan. 11. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Inkább tedd be a sütőbe, ha párolod, rossz lesz, szétesik, és kicsit sem fog pogácsára hasonlítani.
2018. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Persze, minden további nélkül.
2018. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Sütőben, sütőpapíron süsd meg.

Én bele szoktam reszelni egy cukkinit. Lazább, szaftosabb lesz tőle, és a kalória is kevesebb.

2018. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

A párolóedényt felejtsd el húsból készült fasírt esetében. Egyszerűen nem arra való.

Ahogy mások is írták, sütőpapíros tepsiben, sütőben.

nagyon sokféle zöldséggel párosíthatod, de arra figyelj, hogy jó állagú masszává álljon össze, ne legyen se túl lágy, se kemény.lapítva tedd a sütőpapírra.

Bármennyire fogyózol, egy nagyon kevéske olajjal, ecsettel áthúzhatod a papírt is, és a fasírtok tetejét is.

2018. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Megpróbálom akkor tepsiben minimális olajjal.

Egy olyan kérdésem lenne még, hogy van szerintetek olyan hamburger zsemle ami elfogadható diétában néha? Valami teljeskörűség vagy hasonló. Néztem sima hamburgerzsemlét, abban kb 50 g szénhidrát van, amiből 8 g csak a cukor. Az még beleférhet? Ha van jobb megoldás, melyik üzletben kapható? Köszi a segítséget. :)

2018. jan. 11. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én, ha nagyon szendvicset akarok (pl. túrán), akkor sütök hozzá zsemlét. Ezzel a recepttel:


[link]


Nem gondoltam volna, de működik, teljesen jó, puha zsemle lesz belőle. Próbáld ki szerintem, egy próbát megér...

2018. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!