Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Meddig kell sütni a hamburger...

Meddig kell sütni a hamburger húspogácsát?

Figyelt kérdés
Csak húsból csinálom olyan kb 10-15 dkg-s pogácsákat szeretnék, de nem tudom meddig süssem. Egy tefal bordázott grillserpenyőm van. Az, hogy belül is átsüljön körülbelül hány perc lehet? Ti meddig szoktátok sütni, mit szoktatok tenni a húsba, milyen húsból csináljátok minden praktika érdekel.
2017. dec. 16. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Eleve kész darálékot vegyél. Azt ízesíted gusztusod szerint, illetve kapni hambi húspogácsát is készen.


a bordázott tefalon ha forró, olajjal kent a felülete, akkor tíz perc...persze sűrűn forgatva. vigyázz a hőmérséketre, mert kemény lesz.

2017. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
előkészítettet nem akarok csak olyat amit én sütök meg nyers darált husiból.
2017. dec. 16. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Itt remek recept található:

[link]

2017. dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én a húsba nem tennék semmit csak maga a natúr fűszeres husi
2017. dec. 16. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Hamburgert jó minőségű marhahúsból pl comb lehet csinálni, de jell hozzá némi faggyú, hogy kb 15-20% legyen a zsírtartalma, fűszer nem kell bele, sütés előtt kis só és max bors a tetejére.

20 dkg-os pogácsákat 2-2 percig kell sütni oldalanként, akkor még szép rózsaszín és szaftos marad a közepe.

2017. dec. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!