Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » így lehet mirelitt zöldséget...

így lehet mirelitt zöldséget párolni?

Figyelt kérdés

szóval a csirkemelett szoktam ugy csinalni hogy fehéredésig nagy langon majd 5 percig alacsony langon parolom.


ebben az 5 perces parolasba hozzadobom a fagyasztott zöldségeket az mukodhet és ehető lesz?


2017. máj. 16. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de kicsit elöbb add hozzá a (fagyos!) zöldségeket, hogy elöször gyorsan forrósodjon fel, különben ha csak lassan melegíted, löttyedt lesz.
2017. máj. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

Igen lehetne így, ha csak pl borsóról lenne szó. De a zöldségkeverékekben általában gyökérzöldségek is vannak, azoknak pár perccel több idő kell.

Amikor fogyóztam én is csak csíkozott csirkemellet pároltam /sütöttem, úgy , ahogy te, és egy másik serpenyőben minimális olivaolajon pároltam meg közben a vegyes zöldségmixeket, illetve minden ehető/kapható zöldségfélét. A végén összeborítottam a kész csirkemellel és kész volt a fenséges zöldséges ragum.

2017. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!