Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A nyers tésztát meddig kell...

A nyers tésztát meddig kell főzni a levesben?

Figyelt kérdés
Forrásban lévő levesbe raktam bele. Villanytűzhelyen csinálom. Köszi előre is!
2016. márc. 16. 12:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

rotyogásban van, 10 perc elég?

miután beleraktam a tésztát, pár perc múlva már rotyogott

2016. márc. 16. 12:22
 2/11 anonim ***** válasza:
1-2 percig elég főzni, akár friss, akár száraztészta.Azért vegyél ki villával és kóstold meg, mondjuk a csipetkét.Ha apró nokedli, akkor fel jön a tetejére, ha megfőtt.
2016. márc. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Már sok is lesz, de talán nem ázott szét. mindenesetre vedd le gyorsan a tűzről.
2016. márc. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát úgy néz ki az egész teljesen rossz lett. Nagyon durva égett szag van a konyhában. Nem gondoltam volna hogy a levest le lehet égetni. A műanyagot hogy lehet leszedni a főzőlapról? Hozzáért a pulcsim, és egy kis műanyag ráégett a lapra.
2016. márc. 16. 12:29
 5/11 anonim ***** válasza:
kérdező! vigyázz jobban! ez nem vicc.
2016. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem vicc, de már megtörténtek a dolgok, nem tudok vele mit csinálni. Szedtem ki egy kis kóstolót, ahhoz képest hogy konkrétan tömör tészta az egész, finom. Megehetem?
2016. márc. 16. 12:32
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja és az alján elég masszívan leégett a cucc, de a teteje ehetőnek tűnik.
2016. márc. 16. 12:34
 8/11 anonim ***** válasza:
a nem égett részt meg lehet enni. Túl sok tésztát tettél bele. A cérnametélt 1 perc alatt megfő. más tészták - hosszabb idegig, 4-8 perc Úgy tudod megállapítani, hogy egyet kiveszel elvágod, és ha nincs benne fehér csík (mert az nyers liszt még), akkor megfőtt.
2016. márc. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És máskor, ha beteszed bármilyen lébe a tésztát, utána rögtön keverd meg, mert ha ezt nem teszed, akkor leragad az aljára elég sok tészta.
2016. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A ráégett műanyagot próbáld meg lekapargatni ha teljesen kihült a lap.Ja!És vigyázz magadra!
2016. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!