Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért kell ettől a recepttől...

Miért kell ettől a recepttől kiakadni?

Figyelt kérdés

[link]

Két komment van alatta, az egyik konkrétan idegbajos, mert ketté kell választani a tojást, hűha, a másik szerint meg rettentő időigényes, hiszen vagy 10 perc, mire elkészül... ti értitek ezt?


2016. febr. 17. 18:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%

Nincs ezzel a recepttel semmi baj, vacsorára, hétvégi reggelire tényleg jópofa dolog, lehet, hogy egyszer ki is próbálom, de ezt "szupergyorsnak" és "egyszerűnek" nevezni tényleg hülyeség.

Lehet, hogy a kommentek annak szólnak, hogy a cím és a tartalom között elég nagy szakadék van.

2016. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%

szupergyors, egyszerű

szupergyors,mert ennél gyorsabban egy tojásos ételt már nem nagyon lehet elkészíteni

egyszerű,mert semmi ördöngösség nincs benne,amit egy kezdő szakács ne tudna elintézni gyakorlat nélkül is

hol a szakadék?

2016. febr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%

Mások a fogalmaink.

Nekem a szupergyors: odakoccantom a tojást a serpenyő széléhez, beleütöm, megsül, tányérra teszem.


Ha meglátok egy ilyen címet, akkor én valóban a lehető legegyszerűbben és leggyorsabban elkészíthető receptet várom, és frusztrált leszek, ha nem azt kapom. Kicsit becsapva érzem magam. Ha az a címe, hogy "tükörtojás kicsit másképpen", vagy "bohókás tükörtojás", akkor nyugodt vagyok.

Szerintem a két felháborodott posztoló is valahogy így érezhette magát.

2016. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, miért kell egy sima recept miatt problémáznia bárkinek is, ha nehéznek vagy sok időnek tartja elkészíteni, akkor ne csinálja meg.


De köszi a tippet amúgy, ezt ki fogom próbálni! 😁

2016. febr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
70%
Én szoktam ilyet csinálni, nagyon finom és mutatós :). Valóban nem villám reggeli, de hétvégére tökéletes.
2016. febr. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
78%
Pedig ez tényleg nem nehéz kaja és igen, eléggé gyorsan össze hozható. Egy bundás kenyeret tovább tart megcsinálni...
2016. febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!