Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Háziasszonyok, életbevágóan...

Háziasszonyok, életbevágóan fontos, most mit tegyek? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Most hívott a párom öccse, hogy úton van hozzánk. Nem ismerem, mert külföldön él.

Most szólt, de minden zárva van. Már nincs időm a városba szaladni. Arra gondoltam improvizálok az itthoni cuccokból. Csirkemellből.


Csirkemmelt szeretnék gyorsan tölteni. Mit tegyek bele. Van itthon paradicsom, hagyma, sajtok. Mivel töltsem meg? És hogyan bolondítsam meg az ízét?


SOS, estig van időm.


2010. márc. 6. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Kenyeret áztass be,főtt tojással bolonditsd esetleg sajttal,izlésed után.a tetejét sózd borsozd,esetled delikátozd.a paradicsom jó lesz disznek.

vannak meg ötletek,csak nem tudom mid van még a konyhán...

2010. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
38%
Rendelj pizzát:-)
2010. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Írd csaka javaslatokat, nagyjából minden van itthon. Megoldható. Csak hús nincs más most.


Megcsináltam töltött kápinak, amit a család már be is vágott. Maradt pár darab, de azt hogy adjam oda, hogy bocs van 3 db ennyi.


Utolsó: kackackac

2010. márc. 6. 16:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz sokat dolgozni és esetleg beégni egy nem jól sikerült kajával, menj biztosra! A csirkemellbe tölts simán egy-egy szelet sajtot, így akár panírozva olajban kisütheted, vagy a szeleteket olajozott tepsibe fektetve, a tetejét sózva-borsozva, egy-egy szelet paradicsommal díszítve megsütheted a sütőben (egy icipici vizet tölts alá, úgy nem szárad ki sütés közben). Ha van otthon egy kis bazsalikomod, megszórhatod, csodát tesz vele. Köretnek pedig jól megy hozzá a krumplipüré vagy a hagymás krumpli. Ha van otthon bármiféle savanyúságod, azzal egészen ünnepivé varázsolhatod.
2010. márc. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van otthon egy üvegnyi lecsód, vagy lecsó alapod készíthetsz lecsós csirkemellet rizzsel: a mellet felszeleteled, kicsit sózva-borsozva egy-két kanál olajon megsütöd, tányérra szeded. Az olajon elkészíted a lecsót és belerakod a mellszeleteket, hogy jól összeérjenek az ízek. Natúr párolt rizs illik hozzá. Ez még 3 mellből is nagyon kiadós!
2010. márc. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan!első vagyok,a krumpli püré jó,ha van sajtod a töltött hús tetejére teheted a parit és ha rá teszel 1 vékony szelet sajtot istenien rásül.Étteremben ilyet szoktam altalában enni.

szóval ha van minden akkor kenyér áztatva+főtt tojás+száritott petrezselyen zöld ha más nincs vagy valami zöldfűszer.Esetleg szilvával is töltheted ha van otthola kamrában csak akkor a paradicsom a tetejére nem kell,

esetleg mézes mustáros csirkemell

csikozd a húst+mustározd be.mehet 15 percre a hűtőbe,majd hevits olaj HELYETT mézet majd tedd bele a csirkecsikokat,párold át ha puha öntsd nyakon tejszinnel vagy tejföllel(ha tejföllal akkor még tegyél hozzá mézet...)majd kakukkfüvet.rottyantsd össze és már kész is!Kóstold ha kell még tehetsz mustárt vagy mézet bele.Párolt rizs vagy krumplival isteni gyors és egyszerű.

Vagy simán potyolos fűszerezed sütöd frissen es sültkrumplit adsz mellé.

2010. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos, kedves kérdező, milyen étel mellett döntöttél?
2010. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nos a szeleteket kissé kiklopfoltam és egy szelet sajttal töltöttem, mellé sült burgonya.


Már kész, csak frissen akarom majd kisütni. Reggel írok, megette -e ?! :)


Köszi a tanácsokat!

2010. márc. 6. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!