Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Háziasszonyok! Ti sem kívánját...

Tinker Bell kérdése:

Háziasszonyok! Ti sem kívánjátok az általatok elkészített ételeket?

Figyelt kérdés

Én mindig úgy vagyok vele, hogy akkor amikor a többiek esznek sosem tudok velük enni, vagy csak egy kicsit.


Teljesen mindegy, hogy ebédre vagy vacsorára főzök, süteményt sütök. Betelek az illatokkal és nem kívánom az ételt.


Csak én vagyok vele így?


2011. ápr. 26. 13:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
25%

Én is így vagyok, pedig olyan gusztán sikerülnek a sütik (is). Ma se ettem semmit :S

14/L

2011. ápr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Szia, szerintem a legtöbben így vagyunk ezzel. Olyan jól esik, amikor vendégségbe megyünk és más által készített ételt ehetek :) Pedig nagyon szereti a család a főztömet, mégis ha leülünk az asztalhoz, én már csak csipegetek.
2011. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

:)


Ezt jó olvasni! Azt hittem csak én vagyok ilyen.

A család mindig azzal szokott viccelődni, hogy biztos azért nem eszek belőle, mert meg akarom mérgezni őket. :)

De szerencsére nem volt még panasz a főztömre.


Valóban jó más főztjét enni.


Köszönöm a válaszaitokat!


Várom más válaszát is!

2011. ápr. 26. 13:22
 4/12 anonim válasza:
50%
szia,én is igy voltam vele,de már megszoktam és kicsit jobban is esik a sajátom,mert tudom,h én menyire megtisztitottam meg jol átföztem,sütöttem,és igy jobban szeretem a sajátomét.ha kezdö vagy,szerintem meg fogod szokni:)
2011. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Én ehetőt főzök! :)


Viccet félretéve: anyukám soha nem evett velünk, csak ugrált, kiszolgált. Én nagyon fontosnak tartom, hogy együtt egyen a család. Gyerekként is fontos lett volna, de anyukámnak az ugrálás fontosabb volt. Teríts meg mindenkinek, magadnak is, és ülj asztalhoz a többiekkel. Meglátod, megjön az étvágyad.

2011. ápr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem csak 1-2 kajával van így. Pl leves, bolognai (utálom a darálthús szagát mikor kavargatni kell). Sütiket simán benyomom miután készvagyok vele, enyhén édesszájú vagyok. Háziasszony mondjuk még nem vagyok, csak néhanéha főzök itthon anyuéknak ha úgy adódik. 21/L
2011. ápr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
nálam ugy van,h pár kaját nem tudok megenni,pl:máj,meg ami ilyen véreses,meg fözés közbe szagossabb az átlagnál:)
2011. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, amig gyerek voltam addig csodálkoztam, hogy anyu , hogy nem tud eni belőle, midngi annyit mondott: "én a szagokkal jól laktam"..

És aztán rájöttem, hogy én is így vagyok :) Nem esik annyira jól, annyira vágyom már én is arra, hogy készen előmbe tegynek valamit és azt olyan jó ízűen meg tudom enni :D

2011. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez tényleg így van...

Leginkább a húsos ételeknél jellemző a dolog, valahogy már nem tudom olyan jóízűen enni mikorra odakerülök, mint a többiek.

Még akkor sem, ha nem kóstolgatok főzés közben.

Ki érti ezt?! :D:D:D

2011. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy szeretnék cserélni veletek! Én imádom a főztjeimet, és duci is vagyok!
2011. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!