Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Háziasszonyok! Ti sem kívánját...

Tinker Bell kérdése:

Háziasszonyok! Ti sem kívánjátok az általatok elkészített ételeket?

Figyelt kérdés

Én mindig úgy vagyok vele, hogy akkor amikor a többiek esznek sosem tudok velük enni, vagy csak egy kicsit.


Teljesen mindegy, hogy ebédre vagy vacsorára főzök, süteményt sütök. Betelek az illatokkal és nem kívánom az ételt.


Csak én vagyok vele így?


2011. ápr. 26. 13:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én is így vagyok, de a lányom maradéka mindig nekem jut :)

így hiába nem eszek sokat az asztalnál- mert nem kívánom, meg elfáradok, mire leülök az ebédhez-, mégis jól tápláltnak nézek ki :) na jó, meg babát is várok, de amúgy tényleg néha olyan jól esik anyóséknál ebédelni (egyrészt nagyon jól főz, sokat tanulok tőle), másrészt hiába állok be én is ott a konyhába azonnal segíteni, mégiscsak más, és a végén az összhatás újdonság, nem úgy, mint itthon :)

2011. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Én is szeretem a főztjeimet és jól is főzök, de tényleg úgy van, hogy jóllakok az illatokkal és a kóstolgatással. Aztán később eszek (ha marad, mert volt már hogy nem :) és akkor jól is esik, de rögtön a főzés után valahogy nem.


Köszönöm a válaszaitokat!

2011. ápr. 26. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!