Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyakorlott háziasszonyok,...

Gyakorlott háziasszonyok, hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Szeretnék sütit sütni, de olyat ami két lapból áll, kézzel kell kidolgozni, utána a lapokat megsütni, és pudinggal szeretném megtölteni, a tetejét pedig csokimázzal szeretném leönteni. :-) Segítenétek mit hogyan csináljak?
2011. ápr. 8. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Süss meg egy piskótát, szerintem jó úgy is, ha egyben sütöd, aztán vágod ketté (persze amikor kihűlt).

Aztán töltsd meg pudinggal, a tetejére meg vajjal kikevert étbevonó.

2011. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De vigyázz, a süss meg egy piskótát dolog önmagában sem egyszerű:-)) nagy figyelj arra, hogy ne keverd ki a levegőt a tésztádból!!
2011. ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, aranyosak vagytok!Igazándiból én olyasmire gondoltam, amit kézzel kell kidolgozni, nyújtódeszkán...biztosan tudjátok.
2011. ápr. 8. 15:30
 4/8 anonim ***** válasza:
mint a mézeskrémes?
2011. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


nem mondom, hogy ilyenre gondolsz, de az alapja ilyen?

2011. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen!! Köszönöm szépen!
2011. ápr. 8. 15:36
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

írd be a gugliba, hogy Velence szelet, az egy nekedvaló süti. 3 mézes lap, de az egyiket bele kell keverni összetördelve pudingos meggyes krémbe. tetejére csokimáz kerül.ott részletesen le van írva, nem bonyolult. és valóban gyúrni, nyújtani kell és tepsi hátán meg kell sütni.

igazi finomság, csak ajánlani tudom.

2011. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: nagyon szépen köszönöm!!!! Ezt a sütit fogom megsütni holnap!:-)
2011. ápr. 8. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!