Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit rontottam el a mikrós...

Mit rontottam el a mikrós rizsnél?

Figyelt kérdés
Egy rész rizzsel, két rész vízzel, pici sóval és olajjal főztem 750 Watton 20 percet. Kivettem, és "takony" lett. Kell még egy adag, az már szeretném, ha jó lenne. Sok volt a víz, vagy kevés ideig főztem? Most még áll az első adag, hátha javul. De azért jobb biztosra menni. :) Köszönöm!
2014. okt. 13. 19:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ami pedig az odanemfigyelést illeti... Nem is akarunk odafigyelni a rizsre. Edénybe víz, rizs, pici só, időbeállítás, s legyen jó, ne kelljen már ilyen esetben mellette állni. Nem is tesszük, se mikró, se főzőlap esetén, elkészül flottul.

A normál ételeket persze kavargatjuk meg minden, ha kell, azok olyanok. Szeretünk főzni.

2014. okt. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Akarva nem akarva bekell látnom, hogy sokaknak ami új az: JAJJ!

Elárulom, már húsz éve nincsen mikróm.

2014. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem is akarunk odafigyelni a rizsre. s legyen jó,

ne kelljen már mellette állni.

Szeretünk főzni.

2014. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Látom, a magyarok bármin képesek összeveszni.:)
2014. okt. 31. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!