Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit rontottam el a mirinda...

Mit rontottam el a mirinda szeletnél?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2014. jún. 1. 10:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
Az első nekem is ilyenre sikeredett. A mirinda szelet teteje összekeveredett a túróval :D Én másodjára úgy csináltam, hogy miután ráraktam a túrót, beraktam kicsit a hűtőbe, és a mirindás löttyöt sűrűbbre főztem, így nem folyt össze vissza.
2014. jún. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit csak a tepsi méretét. Talán, ha kisebbe tetted volna nagyobb magasabb lenne. Meg a tetején nem látom mi van de én nem szoktam semmit tenni.
2014. jún. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

így is nagyon sűrű volt a krém, alig tudtam kenni rajta

a tetején az a narancsos-pudingos krém lenne XD


Barátomnak csináltam évfordulóra..de így nem tudom, elvigyem-e neki?

2014. jún. 1. 10:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elviheted. Szeleteld fel szépen, ha jól megdermedt, vagy csak vágd le a széleit. Egy kis szépséghibától eltekintve biztos finom lesz (már aki szereti, mert engem ki tudnának vele a világból is kergetni :D)
2014. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Túl sokat paráztál ezzel az évfordulós mirindával...

Vágd fel érdekesebb formákra, és mentsd, ami menthető.

Biztosan nem lesz kifogása az ünnepeltnek :D vagy:

vágj ki egy köralakot, sablonnal csináld meg a számot,(kivágva sütőpapírból pl.) a kivágást szórd meg kakaóval, vagy fahéjas porcukorral.Máris mutatósabb lesz.

2014. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
úgy tervezem hogy csokimázzal írom rá a számot, vajon milyen lehet?
2014. jún. 1. 12:02
 7/12 anonim ***** válasza:
A forró csokimáz nem fogja megolvasztani a zselét?
2014. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
csokis dekor tollal akarom csinálni
2014. jún. 1. 12:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Teljesen nyugodtan vidd el neki, a férfiakat kevésbé érdekli az ételek kinézete. Engem legalábbis mindig kinevet a barátom mikor ezen aggódom. Ő akkor is boldogan megenné amit sütök, ha szétesne az egész és poharas sütiként tudnám csak tálalni. Az íze biztosan jó:)
2014. jún. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Levágsz a széléből egy csíkot, azon kipróbálhatod a dekortollat. tedd vissza a hőtőbe és nézd meg mennyi idő alatt lesz stabil, illetve nem csúszik meg rajta.

a tapasztaltak alapján mehet élesbe is, vagyis befejezheted a művet :D

A legjobbakat kívánom, mert megérdemled, amennyit izgulsz érte :)

2014. jún. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!