Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány éves korotokban tanultato...

Hány éves korotokban tanultatok meg főzni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 17:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok.Sütizni már 13-14 évesen is tudtam,de főzni még most sem. :/
2013. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:

kiskoromtól főztem:D ilyen egyszerűbb dolgok hogy rántotta, tejbegríz, piskóta stb. olyan 10-11 koromtól háztartást vezettem szóval mostanra igazi konyhatündér lettem xD simán lehetnék szakács vagy cukrász:) de nem az leszek:D

19L

2013. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
25 évesen nem tudsz nem gond. Nem vagy rászorulva. Én 26 éves vagyok, 2 éves a lányom minden megtudok főzni amit ő és az apja kíván. Nekem 8 évesen halt meg anyukám, akkor kezdtem főzni tanulni. Párom 13 évesen. Mindketten elkészítünk már akármit.
2013. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Amikor férjhez mentem, akkor kezdtem el tanulgatni.Előtte volt vagy két próbálkozásom, abból az egyik számomra ehetetlen volt, de drága apukám hősiesen megette. :D Na azóta jó pár év eltelt, 22 éve férjnél vagyok és mások szerint is és szerénytelenség nélkül szerintem is nagyon jól főzök, és talán még jobban sütök.
2013. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attol fugg,ki mikor szorul ra vagy kap kedvet hozza. 19 eves lany vagyok es meg mindig nem tudok fozni,de nem is foglalkoztat az eves. Viszont a baratommal imadok ettermekbe jarni,de azt is hangulat miatt nem a kajaert.:)
2013. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kiskoromtól kezdve "besegítek", 16 éves koromtól intenzíven, onnantól már rendszeresen kellett főznöm a családra, mert anyukám dolgozott.

24/N

2013. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!