Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány éves korotokban tanultato...

Hány éves korotokban tanultatok meg főzni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 17:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Van amit már eddig is tudtam, de majd most fogok igazán megtanulni, mert nem otthon fogok már lakni.

18/L

2013. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

"én már 25 is elmúlt és szüleimmel lakom és nem tudok"

Ne aggódj, ha rá leszel szorítva, sitty-sutty megtanulod. Én 19 éves koromig egyáltalán nem főztem, csak nagyon egyszerű dolgokat (gyerekeknek szánt könyvekből sütit), aztán mikor az egyetemen az első vizsgaidőszakban egyedül voltam otthon és már egy hete vajaskenyéren éltem, megpróbáltam főzni valamit írott recept alapján. Semmi gond nem volt, simán ment minden (mondjuk annyit tudtam, hogy melyik a kezdőknek szánt szakácskönyv, ahol nem csak az van írva, hogy "rántást készítünk a szokásos módon", hanem részletezik, hogy hogyan). Szóval ha olvasni tudsz, főzni is tudsz, legfeljebb még nem használod ezt a tudásodat.

2013. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
25 évesen már tudok főzni..pálinkát :)
2013. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

39.

Viszont már bármit elkészítek :)



45N

2013. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó olvasni h már tizenévesek tudnak főzni. Én 19 vagyok de meg se akarok h tanulni. Más érdekel.
2013. szept. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
16 éves lány vagyok, mikróban akármit meg tudok csinálni, de a gáztűzhelyet még meggyújtani sem. :D
2013. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

18-19 éves lehettem, amikor el kezdtem főzni .

Neten, újságban találtam recepteket és azokat készítettem el.

2013. szept. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Bonyolultabb kajákat, amiket mondjuk vendégeknek fel lehet szolgálni ebédként, azokat 17 éves korom körül, de 12 éves koromtól kezdve már gyakran főztem magamnak olyanokat, hogy lecsó, paprikáskrumpli, rántotthús.
2013. szept. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:

21 éves vagyok... 3 éve nem élek otthon, még se tudok főzni. Egyszerűen nem megy :D Még a rakott krumplit is elcseszem... Szóval csak akkor főzök, ha már éhen akarok halni. Akkor is erőt kell vennem magamon, hogy megegyem azt, amit főztem :D. Viszont a süti sütés az megy :) :P

21N

2013. szept. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 doboszoli ***** válasza:

Kedves Fiatalok!

Tudjuk, hogy nem azért élünk, hogy együnk, hanem azért eszünk, hogy éljünk. De:

A jól elkészített ételek ízlelése része az életünknek. Fontos része.

Ha valaki ennél tovább megy, akkor örömét leli a főzésben, nem éli meg napi rutin feladatnak. Alkot.

Eddig kell eljutni, innen a főzés élmény, móka, kacagás.

Nem tudok szebb látványt elképzelni, mint az elégedett kosztosok elismerő pillantását, kanálcsörgés közepette.

(na jó, el tudok, de ez 18 éven felüli téma).D))

2013. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!