Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A kenyérsütőgép gazdaságos?...

A kenyérsütőgép gazdaságos? Megéri beruházni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 09:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Első: remélem azért tudod, hogy az E anyagok, nem csak mesterségesek, pl. a citromsavat is azzal jelölik, meg minden más természetes anyagot is, ez csak egy jelölése az anyagoknak!
2012. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
nekünk is van én 750gosat szoktam sütni, mi 2en vagyunk és két nap alatt elfogy. és nagyon jó a kenyérreceptem van hozzá :) nekünk Moulinex Home Bread XXl-es gépünk van.
2012. márc. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első sorban ami miatt megéri az nem a pénz spórolás hanem időspórolás!Tegnap pl miközben paniroztam az ebédet a lángos tészta amit vacsira csináltam elkészült a kenyérsűtőgépben!Mivel pékségben dolgozok ritkán készítek kenyeret otthon de rengeteget sütök sütiket és mindig abban dagasztok,kelesztek!Én viszont úgy látom hogy sütni kenyeret anyagilag nem éri meg.de viszont az igaz hogy az otthoni meleg friss kenyér nem hasonlítható össze a boltival!
2012. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

1. vagyok - 11-nek: természetesen a sokféle ismert-ismeretlen adalékokra gondoltam, amitől óvnának bennünket. Ha kenyeret sütünk rájövünk, hogy szinte lehetetlen két egyformát készíteni. Ezt a pékek megoldják a legkülönfélébb adalékanyagokkal, lisztjavítókkal. Mi meg megesszük mert jól néznek ki.

12-nek: nekem két gépem van egy Keenwood és Moulinex. Az utóbbi jobban bevált.

2012. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
100%
Van kenyérsütő gépem és szerinte megéri.....
2012. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
57%

Nekem volt, de nem szerettem. Borzalmas ízű kenyeret sütött, pedig nem vagyok fehérkenyér-mániás!! Sem az állagát, sem az ízét nem tudtam megszokni. Egy idő után már csak a kalácsot sütöttem benne, aztán tönkre is ment, nem lehetett javítani. (Pedig csak másfél éves volt, és alig használtam.)


Mondjuk azt nem értem, hogy aki írta, hogy fél óra alatt megsül neki a friss kenyér (nekem több volt, kelesztéssel, dagasztással, de mindegy, nem ez a lényeg), az miért fagyasztja le akkor? :)

2012. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Sokat kísérleteztem, van némi tapasztalatom. Én egy fajta kenyeret sütök az alap receptet. Grammra nem szabad eltérni az előírástól. Aki ezt nem hiszi, nem fog mindig sikerülni neki. A folyadék sem lehet egy féldecivel sem több-kevesebb. Olyan kicsi az anyag tömege: 0,7kg, hogy kis eltérés a recepttől és más lesz az eredmény. Sokan pl. nem tudják, ha több a só, kevésbé kel meg a tészta...

Tavaly megfürödtem a 2kg-os kenyérliszttel. 10 kg-vettem, sokat kínlódtam mire rájöttem a liszt rossz volt, ezért nem kelt meg. Most a Nagyi titka nevű lisztet veszem - nagyon jó minőségű kenyeret sütök, mindegyik gyönyörű.

Egyébként a gép még szilva, baracklekvár készítésére is jó. Sőt, sütemények tésztáját, stb. is lehet készíteni.

2012. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Előtte írónak: félóra alatt nem - 3 óra kell egy kenyérsütéshez.

A fagyasztás: egy csomag friss élesztő 5 kenyér sütéshez elegendő. A lefagyasztás arra jó, ha nincs véletlenül otthon kenyér, lehet elővenni azonnal. Nem mindenki az üzlet mellett lakik. Friss kenyeret sem eszünk állandóan. A fagyasztottat ki kell próbálni, én is értetlenkedtem először...

2012. márc. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem, és legalább ez tényleg KENYÉR!
2012. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan vesznek, majd eltelik egy kis idő és a gépet nem használják...én sütőben sütök kenyeret, nagyon sok dagasztás nélküli recept és elkészítési mód van interneten is.
2012. márc. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!