Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Moulinex 200034 kenyérsütőgép?

Moulinex 200034 kenyérsütőgép?

Figyelt kérdés

Ismeri valaki? Mi a tapasztalat vele? Esetleg tudnátok jó bevált recepteket írni, amit már kikisérleteztetek? Kaptam ajándékba a gépet, és nem sütöttem még vele kenyeret.

Köszönöm.


2011. jan. 8. 12:55
 1/4 anonim válasza:
Nekem (nem tudom a pontos típusszámot) home bread van. Elméletben kaptál hozzá használati utasítást, abban vannak receptek is. Nálunk a 12 program közül az 5-ös, korpáskenyér program lett a nyerő(de végig kell próbálni). Mi 750g-ost sütünk, 2 kk olaj (nálam ez egy löttyintés az olajosüvegből), 290 ml víz, 2 kk cukor, 2 kk só, 500 g liszt (ehhez az abo-mill barnakenyér lisztje vált be, ebben van pl. élesztő is, de mi teszünk azért pluszban is), 2 kk élesztőpor. A sorrend és nagyjából a mennyiségek betartása fontos. Ez a program a mi gépünknél 2.28 perc, mi még 20 percet utánasüttetünk, így kb 3 óra alatt lesz kész. Az első próbálkozások kudarca után ne add fel, hidd el, megéri a próbálkozást, mert csuda finom dolgokat lehet vele kisütni! Sok sikert!
2011. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál és a hasznos tanácsokat is.
2011. jan. 13. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Az 2 lapátos? Én is most kapztam egyet karácsonyra, az első kenyérrel bárkit agyon lehetett volna ütni, de mára megvan a tökéletes receptem.

3 dl tej (víz is lehet, vagy fele víz, fele tej) 50 dk liszt, 1 púpos evőkanál sikér, 2 evőkanál magvas vitamill. 3 dk margarin, 2 dk élesztő 2,5 kismérő só, 1 nagymérő cukor, maréknyi öregkenyér (kovász) . Nagyon finom, puha, majd kimászik a gépből. 4. programon sütöm (fehér kenyér, hagyományos, 3 óra 20 perc, közép szín. 82 dekás kenyér lesz készen.

2011. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na megsütötted? Milyen lett?
2011. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!